reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Imię dla Maluszka :)

reklama
a ja znam Anastazję, którą nazywa się Tusia... i znam Tunię, ale to skrót od Hortensji...

u nas chyba chyba chyba zostanie Tomek...
 
na jednym z forum wyczytałam że jak ktoś daje na imie Nikola to pochodzi z patologicznej rodziny.. walą mnie te powiedzenia i to co ktoś powie na to imie. U nas córka prawdopodobnie bedzę miała tak na imie. Mąż wybierał.


Nasza córka też będzie nosić to imię, bo bardzo nam się podoba:tak: A w ogóle to dziwię się tym opiniom na temat tego imienia.. pierwszy raz coś takiego słyszę...:crazy:
 
Nasza córka też będzie nosić to imię, bo bardzo nam się podoba:tak: A w ogóle to dziwię się tym opiniom na temat tego imienia.. pierwszy raz coś takiego słyszę...:crazy:
ja byłam przeciwna temu imieniu ale nie że mi się nie podoba tyle ze jest zbyt popularne.. ale z czasem się do niego przekonałam. Mój mąż wybiera imie dla drugiego dziecka.. i jak powiedział ze podoba mu się Nikola tak się przekonałam do tego imienia, chce by mąż miał satysfakcje że to on wybierał imie :) on tak dumnie opowiada znajomym, rodzinie o mojej ciązy że mogla bym go słuchać na okrągło. :)
 
A ja właśnie mam wrażenie, że to imię nie jest tak popularne ale to może kwestia tego, że w naszym otoczeniu nie ma ani jednej Nikoli:) a patrząc na rankingi imion to chyba w 2009 r była w pierwszej 10 a w późniejszych latach już na dalszych pozycjach :) My na początku chcieliśmy Julię ale ostatnio to imię jest za bardzo popularne więc zmieniliśmy na Nikolę, bo podobają nam się zdrobnienia ( Nikosia, Niki, Nikusia) :-)
 
reklama
Ja tylko wkleiłam link, na który trafiłam. Nie znaczy, że się ze wszystkim zgadzam. Np Anna to bardzo ładne imię, ale tak strasznie oklepane, że drugiego takiego chyba nie ma.
Co do Nikoli, to znam dwie i obie dziewczynki są bardzo fajne, chociaż nie powiem - samo imię mi się niestety nie podoba.
 
Do góry