reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile wazy Wasze dziecko w brzuszku?

reklama
U mnie w 32 tyg- mały ważył 2200. Urodził się 4200. A u siostry mojego S mały w 32 tyg 1500 a urodził sie 4600. Wiec nie ma co się zamartwiać. Jedne przyśpieszają na końcówce inne w połowie. Różnie to bywa.
 
Nasza malutka w 33 tyg miała 2200 :-) ginka daje jej ok. 3500 i mam nadzieję, że się nie myli i do 4000 nie dobijemy :szok:
 
u mnie na razie 20 tydzień i mały waży około 300 gramów :) ponoć prawidłowo :)
dziś właśnie byłam na usg - dzieci na tym etapie ciąży wyglądają jak takie chudzinki, małe łapki ;) ale ginekolog uspokoiła mnie że tak ma być :)
 
a moj maly w 32 tc wazyl 2400 g:-) kawal chlopa z niego:-)

lenka 4600?? o kurcze to dopiero slodki ciezar musial byc;-) chyba nie dala rady urodzic go sn?
 
reklama
my w 26 tc 1100g

ale córcia dzień przed porodem miała na usg 3980g a urodziła się 3300g

a jak byłam 2 tyg temu w szpitalu lasce mówili że dzidzia ma 4550g a urodziła 3800g więc z usg też różnie bywa
 
Do góry