reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ile tygodni ma wasze szczęście w brzuszku i te szczęścia które są już z nami:-)

Cześć dziewczynki, nareszcie Was znalazłam... szukałam i szukałam ... i nic, aż tu nagle :-). Miłego Dzionka życzę. Na starym już się nie mogę zalogować :no:
 
reklama
cześć Helenko
ja się nie loguję na starym, wchodzę od razu na forum i piszę. a Tobie sie tak nie da.
Omijam wszelkie hasła i logowania.
Miłego dnia
jak brzuś?
 
Cześć Dziewczynki.
Miłego dnia.
Co sie dzieje powiedzcie? czy to brak czasu czy coś innego wpłynęło na to,że tak żadko zaglądacie na forum? Szkoda byłoby stracić te przyjaźnie.

Sama Wiolu się przekonasz za ... pare miesiecy

Witam Wszystkie - jakloś rzeczywiście i to i tamto forum pusciuteńkie:no:
 
Cześć Madzia, cześć Anetko
Anetko- ale są jeszcze mamy które nie urodziły i nie piszą,a jeszcze nie tak dawno było nas tu więcej a i te które urodziły zaglądały częściej. Za niedługo ja Anetko wogóle nie będę zaglądać, w domu neta mam do ok.18.01 , zostanie tylko w pracy- do porodu a potem po macierzyńskim.
Dzięki Madzia za pozdrowienia
Ja też Was wszystkie pozdrawiam.
 
witajcie kochane!
Wioletko myślę że przez to zamieszanie z tamtym forum mamy teraz mniej kontaktów ale a do tegoo nadchodzą święta, no i sporo w zwiazku z tym zamieszania,ale żebyśmy miały całkiem stracic kontakt, no tego sobie nie wyobrażam;-)ale zmartwiłaś mnie że Ty możesz nam zniknąć po porodzie:no: mam nadzieję ze jakoś uda Ci sie utrzymac z nami kontakt ,
 
Witaj Anetko! powolutku spokojnie dasz sobie rade ! ja tez sie tu jeszcze motam niemiłosiernie, ale w sumie to wszystko działa podobnie jak na tamtym forum ;-)
o ale czemu mi teraz piszę pogrubionym drukiem ? tego to ja nie wiem:-D
Jak maleńka , daje mamusiu odpoczywac czy caly czas domaga się mamusinych pieszczot?
 
reklama
Do góry