reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Idziemy na zakupy :)

ewela28 ten ślimaczek też jest śliczny:) W ogóle super są te huśtaweczki, szkoda tylko że na tak krótko starczą:( Pamiętaj że na allegro to jest najtaniej, w sklepie grubo ponad 300zl kosztują:)

Co do kosmetyków to wczoraj mi koleżanka napisała co powinnam kupić: Oilatum Soft Oliwka, Bepanthen, Sudocrem, Linomag, Krem z filtrem, no i wiadomo Spirytus, patyczki, waciki.
I w sumie nie mam zamiaru używać na początku nic więcej, żadnych mydełek, oliwek, płynów do kąpieli, bo podobno ten Oilatum jest najlepszy do wszystkiego od razu:)
 
reklama
u mnie było podobnie mały nie tolerował ani nivea ani penaten tylko bambino no i jeszcze johnson inne odpadły ale to zależy od malucha każdy może co innego tolerować koleżanka dla swojego kupowała oilatum
 
No wiem wlasnie,bo sprawdzalam juz ,ze w sklepach duzo drozej. O tym oliatum tez duzo dobrego słyszałam,tyle,ze drozsze duzo sa.

Dzisiaj mi przyszły podkłady na łóżko do szpitala,zamowilam 6szt. i pieluchy tetrowe 3szt.powinny starczyc chyba.

Ide zmyc farbe z głowy,bo w koncu sie zdobyłam na checi i pofarbowałam te siwe wlosy :-) hehe
 
No dzisiaj też się zdziwiłam w aptece, bo widziałam ten Oilatum po 78zł - 500ml, ale na allegro kosztuje 55zł:))) Więc znowu allegro pójdzie w ruch:)

athena wydaje mi się że co osoba to opinia:p W sumie tak jest ze wszystkim:)
 
No dzisiaj też się zdziwiłam w aptece, bo widziałam ten Oilatum po 78zł - 500ml, ale na allegro kosztuje 55zł:))) Więc znowu allegro pójdzie w ruch:)

athena wydaje mi się że co osoba to opinia:p W sumie tak jest ze wszystkim:)
Dokładnie co osoba to opinia;)Tak jest ze wszystkim;)Bo każdy ma jakies doświadczenie;)
 
Dziewczyny mam (chyba juz o tym pisalysmy ale co tam) pytanie odnosnie pampersow, jaki rozmiar i ilosci kupowac? Bo tak sie przygladalam i New Born (jedynki) sa od 2-5kg a dwojki sa od 3-6kg :baffled::baffled: Wiec jesli dziecko rodzi sie ok 3200g to chyba od razu moze w dwojki wskoczyc? Ja mam 20sztuk "jedynek" jako probke i chyba na tym poprzestaniemy.. Jak wy robicie?
 
reklama
Dziewczyny mam (chyba juz o tym pisalysmy ale co tam) pytanie odnosnie pampersow, jaki rozmiar i ilosci kupowac? Bo tak sie przygladalam i New Born (jedynki) sa od 2-5kg a dwojki sa od 3-6kg :baffled::baffled: Wiec jesli dziecko rodzi sie ok 3200g to chyba od razu moze w dwojki wskoczyc? Ja mam 20sztuk "jedynek" jako probke i chyba na tym poprzestaniemy.. Jak wy robicie?

Ja na razie mam 1 paczkę (43szt) właśnie tych Newborn, którą wezmę do szpitala, i dopiero potem będę dokupować, z tym teraz nie ma problemu i zresztą nie wiem czy na Pampersy nie będzie miała alergii i trzeba będzie kupować Huggies czy jakieś inne.
 
Do góry