reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Idziemy na zakupy :)

reklama
A ja mam do Was ogromną prośbę. Jeśli któraś z Was przez przypadek natknęłaby się na kocyk w rozmiarze 100 x 120 będę wdzięczna za informację. :-)
 
To jeden z moich ostatnich zakupów, z ktorego jestem bardzo zadowolona :tak:Super okazyjna cena sie trafila.Kolyska z mothercare. Juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie tam lezal nasz maluszek :) Slodkie takie.Tylko tej poscielki do srodka nie mam,ale tonic, wystarczy jakis kocyk i podusia.
 

Załączniki

  • 41DVBMIJQmL._SX315_SY375_[1].jpg
    41DVBMIJQmL._SX315_SY375_[1].jpg
    14 KB · Wyświetleń: 48
Ostatnia edycja:
Zakupiłam na allegro rampersa w kolorze czerwonym, bo jak narazie mam same niebieskie rzeczy :)

W sobotę chodząc z mamą po mieście pokazywałam jej leżaczek Fisher Price
Fisher Price Leżaczek bujaczek 2w1 L0539: dzieciowy.pl: zabawki, łóżeczka i meble dziecięce. Zabawki edukacyjne. Place zabaw.
Wszystko dla niemowląt. Zabawki, artykuły dziecięce, foteliki, wzki. - Leżaczek bujaczek G5914 0 - 18 kg Fisher Price
i chyba załapała aluzję, że taki mogła by mi kupić :) zresztą ona sama proponuje że kupi to czy tamto więc będę miała dobrze, a jeszcze zawsze zabierze mnie ze soba bo to ma mi odpowiadać a nie jej. Wkurza mnie tylko, że mój mąż ma coś przeciwko temu żeby moja mama dawała mi kase i placiła za niektóre rzeczy. (a powod jest taki, że wie że jego matka nie da nam nic, tak mi się wydaje)

z podejściem męża co do pomocy moich rodziców jest podobnie:-( tu nie chodzi o to że jego mama nie chce nam pomóc, poprostu jej nie stać, ale jeśli moi rodzice chcą nas wspomóc to dlaczego nie.moja mama jest szczęśliwa gdy może coś kupić. oj mieliśmy długą debatę przy zakupie wózka, bo moi rodzice przelali na moje konto 1,5 tys na wózek, a mój mąż nie chciał...ale go przekabaciłam, dołożyliśmy 650zł i mamy wymarzony wózeczek:)widocznie nasi mężowie są zbyt honorowi by przyjmowć pomoc:-p
 

Uratowałaś mi życie. Ogromne dzięki :tak::tak::tak:

To jeden z moich ostatnich zakupów, z ktorego jestem bardzo zadowolona :tak:Super okazyjna cena sie trafila.Kolyska z mothercare. Juz nie moge sie doczekac kiedy bedzie tam lezal nasz maluszek :) Slodkie takie.Tylko tej poscielki do srodka nie mam,ale tonic, wystarczy jakis kocyk i podusia.

Uwielbiam kolekcję look after, jest taka śliczna :-). Aniu a możesz mi powiedzieć gdzie kupiłaś kołyskę i za ilę??? Ja mam własnie całą kolekcje look after do łożeczka czyli ochraniacz, kocyki i pościel a nawet pajacyki. Właśnie z pościelą miałam problem bo ma niestandardowe wymiary 100x120, specjalnie musiałam kupić kołderkę w mothercare bo nigdzie nie było takiego wymiaru. A teraz uświadomiłam sobie że na początku będzie na kołderkę za ciepło i od jakiegoś czasu szukałam kocyka. Nie wiem co bym zdrobiła gdyby nie kreatorka
 
Ostatnia edycja:
Kolyska z mothercare,ale mieszkam w londynie i tutaj to kupilam. Byla wyprzedaz,kupilam ja za 40£, no i bez kolderki do srodka,ale na pewno w mothercare mozna dokupic wiele rzeczy z tej serii.
 
Kolyska z mothercare,ale mieszkam w londynie i tutaj to kupilam. Byla wyprzedaz,kupilam ja za 40£, no i bez kolderki do srodka,ale na pewno w mothercare mozna dokupic wiele rzeczy z tej serii.

Aaaa no właśnie, bo u nas są dość drogie. Czemu u nas nie robią takich wyprzedaży, zazwyczaj są same ciuszki przecenione :-(.
 
reklama
Do góry