reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

Mamusie z Hagi i okolic znacie może jakieś dobre biura pracy które warto polecić? Niestety mój partner został bez pracy i tak się zastanawiamy gdzie warto pójść. Jakieś pomysły?
 
reklama
Diana, mysle, ze najlepsze biura sa te z wiekszych, tez mniejsza szansa, ze oszukaja.
pracowalam swojego czasu w tempo team i raczej wiekszych przekretow tam nie bylo.
Slyszalam tez dobre opinie o start people i randstad.
 
AYNI do kogo twoj slodziak podobny?Ja troche widze ciebie :-)
A mysle,ze troche z mamy troche z taty nasz Adas ma. Po tacie wloski, oczka i uszka i karnacje a po mnie za to nosek, usta , brodke. az jestem ciekawa jak bedzie wygladal kiedy troszke podrosnie.

Ja mam dzisiaj w domu chyba open dagen, Adam dal pospac do 9.30 a zaraz po obudzeniu przyszla polozna sprawdzic czy wszystko ok, ja jeszcze w majtkach jej otwieralam. Zaraz przyjedzie kraamzorg, potem pani na badanie sluchu i hielprik no i tak jakos leci. Niby nic nie robie, bo maly prawie caly czas spi, ale leci dosc tak tez czas w ciagu dnia.

Milego wszystkim :)
 
hihi Madziula, nie no, wiesz, chodzi mi o to, ze opieka koordynatora byla ok, samochody, itd. wiecej przekretow bylo ze strony pracownikow, niz z firmy.
negatywne opinie slyszlam o OTTO.
 
Diana mysle ze tempo team, olympia, van koppen (choc podobno ostatnio sie zepsuli). w zadnym z tych biur nie pracowalam, to od siebie nic nie moge powiedziec, ale ogolnie to slyszalam dobre opinie o nich. nie wiem co chcialby robic Twoj facet, albo moze cos potrafi (budowlanka, itd?) :-)
 
hej dziewczynki...ja swojej pracy na dzis powiedzialam DOSC... w sumie nigdy nie pracuje w srody ale jutro mam WARIACKI DZIEN... jak konsultacje w CB z Victorem a potem dwie wizyty u logopody:tak:wiec sobie zamienilam dni...

Moi goscie wyruszyli na miasto, dzieciaki z tata na grzybach a maly probuje zasnac:-p...ide wstawic pranie...

Diana powodzenia dla meza ;-) w szukaniu pracy...
 
reklama
Do góry