reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Holandia

reklama
Ja wstawalam do konca a czym blizej porodu tym trudniej wstawac:-D Ja mialam rozne atrakcje ale kazda z nas przechodzi ciaze inaczej,ale mysle tu o roznych bolach ,mdlosciach i pierwszych ruchach ,kopniakach w zebra :-D ,itd.No ale zobaczysz sama to twoja wlasna przygoda:-)
 
hej
Aneta no właśnie też jestem ciekawa ile zapłaciliście tego podatku.
Aniahaven gratki dla Victorka, ja próbowałam z moim ale jakoś nam to nie wychodzi, może za wcześnie dla niego.
Diana ja tez tak miałam , może nie co pół godz ale pamiętam że często, takie ciężkie losy ciężarnej:-D

a my niedawno dokupiliśmy sobie drugi rower, fotelik dla Szymka i teraz prawie codziennie jeździmy sobie na wycieczki, Szymek strasznie zadowolony więc korzystamy, tym bardziej że co dzień mamy ładną słoneczną pogode
biggrin.gif
 
hejka kobietki...

ja dzis mega dzien mialam i lenia na dodatek wiec grill byl na obiad:-D maz zrobil wlasnie skonczylismy biesiadowanie;-) bo pogoda super i tak dobrze sie siedzi.....

Anetko nie boj sie... bedziemy bronic cie ze wszystkich sil;-)

Karola ja mialam podobno noc..Victor marudzil ze:szok::baffled:... boje sie robaka / ciagle powtarzal¨/

Diana no niestety nikt nie mowil ze bedzie latwo.. przyzyczajaj sie do nocnego wstawania...:tak: bo potem ci sie przyda...;-)

padam z nog... pa
 
Hej kobitki. Nie mam czasu na forum, bo ostatnio walczę z fochami mojej pociechy. Ostatnio coś ma humorki. A to mega gile w nosie, a to nie podoba jej się, że leży w łóżeczku i woli być ze mną, a to... brak przyczyny. Nie gorączkuje ani nic... no taki etap. Jak się nie wścieka, to się śmieje jak najęta i wsadza sobie piąstki do buzi albo moją rękę :-). No nic... idę oglądać Gesslerową.
 
My kilka dni temu byliśmy u okulisty, jakiegoś super speca od wad wzroku u dzieci i niemowląt. Poleciła nam go pediatra (polska), bo jej zdaniem Jankowi lekko ucieka lewe oczko. No i wyszła malutka wada, a pani okulistka zaleciła okularki, bo jej zdaniem da się to dość łatwo i szybko skorygować, a lepiej już teraz...bo z czasem wada mogłaby się pogłębić. Zakupiliśmy specjalne okularki dla maluszków, takie miękkie, gnące się firmy FisherPrice.

Dzisiaj je odebraliśmy, już gotowe. Mamy do nich jeszcze gumeczkę na rzep. Wybrałam fajny błękitny kolorek.

Były już pierwsze próby ubierania ich...ale Janek potrzebuje czasu, aby się z nimi oswoić. Wygląda w nich troche jak taka miniaturka Harrego Pottera;-)
 
Iguana to czekam na fotki Janka w okularkach:tak:
Dobrze że poszliscie do SPECJALISTY w Polsce na zwykłą kontrolę, wcześniej wykryte jest tak jak Ci powiedziała do skorygowania.Warto pokazać się pediatrze.
Śmieszne że tutaj nic nie widzieli i jak zawsze wszystko jest "all right":confused:
 
reklama
Witam z ranka

Mala spi a Michas baje oglada wiec mam troche czasu

Iguana pokaz jak Janek wyglada w okularach:happy:

Astrid moja mala tez nie zbyt chce spac ,jej sen wdzien trwa ze 20 min czasem 10:baffled:Cos mi sie wydaje ,ze ona z tych malo spiacych dzieci jest:-DNa polu spi duzo lepiej ,a ja mam czas dla Michalka:tak:
Anetka szkoda ,ze nie sprzedaliscie auta ,ile was podatek wyniósl?

ide cos ogarnac ,poki mala nie placze

trzeba sie powoli tez zaczac pakowac ,tak mi sie jechac nie chce ze szok...
 
Do góry