reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Hemoroidy???

KarolinaZales

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2023
Postów
67
Witam
Miesiąc temu siłami natury urodziłam synka. Byłam zadowolona, że nie wyszły mi hemoroidy tak jak po pierwszym porodzie 12 lat temu. Rana po szyciu szybko się zagoiła ale kilka dni temu poczułam koło odbytu jakąś kulkę. Od razu wiedziałam że to hemoroidy. Na początku bol był niewielki. Zaczęłam stosować czopki posterisan ale z dnia na dzień bol się nasilał. Boli mnie cały odbyt nawet odczuwam bol w srodku odbytu. Po wypróżnieniu jak się podcieram mam krew. Czopki nie pomagają. Bol się nasila. Nie mogę chodzić, stać siedzieć. Czy to na pewno hemoroidy?
 
reklama
Na pytanie czy to na pewno hemoroidy nikt tutaj nie odpowie ze 100% pewnością. Jest kilka innych dolegliwości, które dają podobne objawy, do tych które opisałaś.
Wizyta u proktologa będzie najlepszym rozwiązaniem.
 
Na pytanie czy to na pewno hemoroidy nikt tutaj nie odpowie ze 100% pewnością. Jest kilka innych dolegliwości, które dają podobne objawy, do tych które opisałaś.
Wizyta u proktologa będzie najlepszym rozwiązaniem.
Racja w 100% nikt mi nie powiedział czy to hemoroidy. Nie mam kiedy iść do lekarka i szukam pomocy. Co to za inne choroby
 
Racja w 100% nikt mi nie powiedział czy to hemoroidy. Nie mam kiedy iść do lekarka i szukam pomocy. Co to za inne choroby
Na wizytę popologowa też nie pójdziesz? Możesz spytać ginekologa, położną na patronażu. Jeśli lekarz pierwszego kontaktu Twojego dziecka jest też Twoim lekarzem, to też można z nim porozmawiać. Generalnie uważam, że te czopki są słabe, więc nic dziwnego, że następuje nasilenie objawów. W ciąży stosowałam czopki ProktisM i dawały ulgę, ale generalnie jeśli ta gulka jest twarda to może być zakrzep, który po tych czopkach nie przejdzie. Jest jeszcze krem neofitoroid, który fajnie znieczula, ale też może być za słaby. Do tego jesteś w trakcie połogu, więc generalnie wszystko powinno być konsultowane z lekarzem.
 
reklama
Do góry