reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Halo halo styczen 2019

reklama
Witam się z rana :) zapowiada się piękny dzień :)
Dziewczyny jak wstawić zdjęcie? Ściągnęłam nawet aplikacje, zeby bylo latwiej, ale nie pamiętam hasła i nie mogę się zalogować
 
Cześć Wam! Od kilku dni was podczytuje i myśle, ze powoli mogę sie tu zadomowić jeśli pozwolicie

@Inka91 ja wstawiam klikając „wyślij plik” a działam na telefonie bez aplikacji
 

Załączniki

  • E2C99B5E-8D7B-4144-AC6B-889F076A0184.png
    E2C99B5E-8D7B-4144-AC6B-889F076A0184.png
    51,2 KB · Wyświetleń: 68
Cześć:)ja też właśnie zaczynam dzień kubkiem kawy-słaba i moja jedyna w ciagu dnia,wiec sie delektuje:)dziś spędzam dzień w pracy.fajnie że jest nas coraz więcej:)
 
Cześć;) pozwólcie, że dołączę. Kilka słów o mnie mam na imię Justyna i mam 26 lat. Jestem w ciąży z pierwszym dzieckiem, udało się w pierwszym cyklu starań. Według moich obliczeń 5+4. Wedlug lekarza zobaczymy 30;) Martwie sie mocno ale jeszcze 10 dni wytrzymam.
 
Dzień Dobry, kto by pomyślał że będę jeszcze kiedykolwiek w niedzielę tak rano wstawała, podczas gdy moje dzieci już potrafią spać do południa [emoji14] Jak nie zjem od razu po przebudzeniu to odrazu niedobrze, karuzela ... Witam nowe stycznioweczki i życzę miłej niedzieli [emoji4]
 
Witam dziewczyny wczoraj miałam taka sytuację ,że na papierze zobaczyłam dwie jasnoróżowe plamki dziś już nic ,myślicie ,że mogę poczekać i w tyg iść na wizytę ?sytuacja była jednorazowa i dodam, że dziś nic mnie raczej nie boli, może brzuch ale delikatnie czuje
 
reklama
Witam dziewczyny wczoraj miałam taka sytuację ,że na papierze zobaczyłam dwie jasnoróżowe plamki dziś już nic ,myślicie ,że mogę poczekać i w tyg iść na wizytę ?sytuacja była jednorazowa i dodam, że dziś nic mnie raczej nie boli, może brzuch ale delikatnie czuje
Moni szczerze i tak ci nic nie powiedzą tak jak mi..Mi w szpitalu lekarka powiedziała że natura zadecyduje ech i takie plamienia się zdarzają .Jak bierzesz Duphaston to i tak nic więcej nie dostaniesz, po prostu oszczędzaj się , gdyby było tego więcej to wtedy podjedź do szpitala.
 
Do góry