reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gry, zabawy, zabawki ... czyli jak i czym najchetniej bawia sie nasze malenstwa.

my rysujemy zawsze co 2 dzIen...tak jakos sie przyjelo, mala nie je kresek, porysuje chwile, ale o wiele bardziej lubi wkladac i wykladac kredki z podeleczka i jeszcze ogladac jak ja rysuje np. kotka ...mamy kredki bic kids plastideco...latwo sie je trzyma i nie brudza
a co do stoliczkow edukacyjnych to mala dostala taki na urodziny, jest swietny potrafi sie bawic nim pol dnia ...firma leapfrog
3717.jpg
 
reklama
ja to wam zazdroszcze, ze wasze dzieci potrafia sie czyms dluzej zajac

u nas ani nie pooglada bajek, z kosza powyciaga tylko zabawki i leci dalej, ksiazeczke oglada w 5 sek, jak jestesmy u znajomych gdzie sa inne zabawki, to tylko je porozrzuca po pokoju i zadna nie zajmie sie na dluzej,
dostala klocki i leza w kacie, ukladamy razem ale tylko przez chwile

a najwiecej frajdy jej sparawia bieganie ze mna za reke po naszym korytarzu, od drzwi do drzwi:eek:
 
Sarce tez sie spodobał zwłaszcza samochodzik , robiła brum, brum:-D
Potwierdzam, potwierdzam :-D:tak:Ale pewnie dlatego, ze nie jest jej ;-) Normalnie swoje zabawki za chwile rzuca w kat, a czyimis potrafi sie troche dluzej bawic :-p

Silunia, super stoliczek! Ale zeby Sara bawila sie czyms pol dnia to nie wiem co by to moglo byc - chyba zywy piesek albo konik :-D;-):-)

A ja wczoraj patrze z czym moje dziecko po kuchni lata, a ona w jednej rece trzyma tluczek do miesa, a w drugiej dupna pokrywke od najwiekszego gara :szok::-D
 
Z Sarki rośnie już mała kucharka ;-)

Oliwier też lubi grzebać w szafce z garnkami

Dostał przedwczoraj krzesełko-uczydełko w fisher pricea i ciągle się nim bawi, to będzie pierwsza zabawka, którą tak długo się interesuje, poza kolejką, którą dostał na roczek. Mimo moich wątpliwości krzesełko to okazało się nawet ciekawą zabawką i chyba jest warte tych pieniędzy.
 
Jagodka dostala taki stoliczek:
CHICCO STOLIK EDUKACYJNY 2W1 WROCŁAW gwar. FV SS (263091491) - Aukcje internetowe Allegro i jest powiem Wam fantastyczny - gra na nim, przeklada ksiazeczke, wciska wszystkie mozliwe przyciski, z klockami podrugiej stronie gorzej - jakos jej nie interesuja - poki co wsszystkie prawie pogubila i nie mam pojecia gdzie sa :baffled:
Ale wiekszym przebojem jest ten samochodzik:
CHICCO QUATTRO 4w1 auto pchacz jezdzik bujak autko (264002729) - Aukcje internetowe Allegro
jest po prostu rewelacyjny - mamy zalozone "plozy" wiec mala sie w nim buja jak potluczona :-D Mowie Wam, rewelacja, do tego gra, wiec jeszcze fajnie - Jagoda siada i mowi "Buuju, buuuju", staje na nim obiema nogami trzymajas sie kierownicy i co dziwne jeszcze nie spadla!! Ma tylko jedna wade - nie wiem tylko czy dziecko czy samochodzik ;-) - mala nie chce z tymi bokami jezdzic absolutnie, no i pasy sa strasznie krociutkie - sa chyba dla mlodszych albo duzo mniejszych dzieci niz nasza Jagodka.
 
co do kredek, to kupiłam mu taki zestaw jak w załaczeniu, ale po tym jak pierwszego dnia porysował mi czerwoną kredką kremowy fotel, to schowałam, będzie na później :tak:

Oliwier też ma taki sam stolik edukacyjny jak Jagódka, ale ostatnio bardziej służy do prób wchodzenia na niego niż dozabawy, czasami jeszcze wyżywa się na klawiszach :zawstydzona/y:
 

Załączniki

  • zestawminikids1.jpg
    zestawminikids1.jpg
    104,7 KB · Wyświetleń: 30
jagódka fajowe ma te zabawki... teki stolik może być dla nas dobrym pomysłem na prezent gwiazdkowy:tak::tak:

co do kredek- P. podczas naszej nieobecności zakupił julci komplet (tej samej firmy co oli) i teraz siedzi w pokoju razem z P. i gryźmoli po jego projektach, które leża na podłodze...i ile przy tym jest radochy:-D:-D
 
sandra pytała o teletubisia, mamy tego: http://www.allegro.pl/item264244702__nowy_teletubis_teletubbies_lala_telewizorek_tomy.html
tylko za 97 zł z hurtowni zabawek, bardzo się Ali podoba, sama bajka teletubisie zresztą też:-)
 
U nas na topie cały czas jest jeździk disney, ma dużo przycisków i melodyjek (dlatego jest taki interesujący;-):-))



Ostatnio dostała farmę fisher price - super zabawka dźwiekowa (krowa muczy, kura gdacze, owca beczy itp.:tak:)



Ale hiciorem używanym szczególnie przy karmieniu jest ten sorter (oczywiście Ala natrafia na właściwe miejsca jeszcze z naszą pomocą, ale i tak sprawia jej to niezłą frajdę:-D)

 
reklama
Ola, tez mamy Krzeselko-Uczydelko i Sara tez lubi sie nim bawic - smiesznie wyglada jak tak bokiem na nim siada :-) Musze tylko nowe baterie kupic, bo zaczyna juz sie dzwiek zacinac :-p

Karoo, swietne jest to auto - pchacz z Chicco! :tak:

Bedyta, niezla roznica cenowa. Ostatnio w Smyku ogladalam i kosztowal cos kolo 150zl! :szok:

AgaMonika, ale super macie te zabawki! A ten sorter na klocuszki to tez z Disneya? Gdzie go kupilas?

A u nas jest teraz na topie zabawka mojej siostry, ktora kupila sobie jeszcze w podstawowce - FURBY :-) Sara jest nim zachwycona, karmi go paluszkiem, glaska, gilgocze, przytula i gada do niego :-) Furby nawija po angielsku, ale Sarze to absolutnie nie przeszkadza :-)
 
Do góry