reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Witam!
Za nami kaszelkowa noc, szczęśliwie mniej więcej tylko w połowie, dziś od rana nie zapeszając Mały mniej kaszle, zobaczymy jak to będzie dalej, ale zarazę mamy w domu ostrą:crazy:
enigma być może i racja z tą wodą. Niby gdzieś kiedyś czytałam, że nie ma znaczenia jaki to płyn jeśli chodzi o tę próchnicę smoczkową, a ustniki niekapków i rurki w bidonach działają tu podobnie jak smok w butli, ale nie upieram się, że musi tak być bo nigdy tematu tego nie zgłębiałam. Do tego dochodzą też wady zgryzu i wymowy ponoć. Najlepsze są chyba kubki doidy i te typu 360, ale np mój starszy synuś nie umiał z nich pić.
gabi znalazłam ją w dayli, z moich obserwacji wynika, że mają tam takie różne rzeczy jakich nigdzie indziej nie ma:tak:
lazy u to ciekawie z tą ospą, jesteś pewna, że ta wysypka na brzuszku to to?

No i najważniejsze:-DSamych cudowności z okazji Dnia Mamy Wam życzę Moje Drogie:tak::-D
Pozdrawiam i miłego dnia życzę!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Różyczkowa to niestety u mnie nie ma takiej kaszki więc kupiłam waniliową bobovity i zobaczymy Ale w rossmanie znalazłam dynię z gerbera i jest smaczniejsza od tej z hippa

Lazy u nas w domu jakiś miesiąc temu siostrzenica miała ospe i mały się nie zarzil więc będzie dobrze Masz rację bardzo zabawnie wygląda ten mój malec

Za nami kolejna koszmarna noc nawet nie wiem ile razy wstawałam ale ogólnie padam oby to szybko minęło
 
gabi potwierdzam, mój Młody też nie chciał za nic tej dyni z ziemniakami z hipp,a tę czystą z gerbera i owszem, smakowała mu też dynia z jabłkiem bobovity:tak:
 
Różyczkowa to tej z bobovity nie znalazłam Ją kupiłam 2 słoiczki z hippa i mieszalam z gerberem i tak jadł bo samego hippa nie chciał i jednak dla niego było za gęste

A teraz próbujemy groszek i smakuje więc rozszerzanie diety dość sprawnie nam wychodzi
 
Witaski
Do tylu jestem bardzo z pisaniem ale podczytuje..czasu brak przy czwórce dzieci choć Victoria jest bardzo spokojnym radosnym dzieckiem, odkąd skończyla 3,5 miesiąca przesypia całe noce.. Nie pije w nocy mleka, ostatnia dostaje o 21 i budzi sie o 6-6.30 na kolejna butelkę :-) rozszerzanie diety idzie nam sprawnie mała chętnie je zupki właściwie wszystkie jej smakują najbardziej bobovity gerbera i hipp,nie przepada za owocami, soków nie chce,jedynie herbatka rumiankowa, kaszka ryżowa bobovita dodaje jej do wieczornej porcji mleka na 180/210 2-3 miarki od mleka,zaniedlugo chce wprowadzić gluten i w tym celu mam zakupioną kaszkę mleczna manna bobovity
Mam pytanie do mam które karmią mm z avent przez jaki smoczek wasze maluszki pija samo mleko? Bo moja przez 3 dziurki..skonczyla pare dni temu 5 miesięcy, kaszki je przez trojprzeplywowy ale zamówilam.tez ten typowy w kształcie Y..
 
Hello, ja tak na szybko, bo panna Anna średnio łaskawa. Jest już po pierwszej drzemce - uwaga: 20minutowej więc coś czuję, ze będzie dzisiaj wesoło. Noc fatalna. Obie panny urządziły pobudki, wędrowaliśmy z mężem od pokoju do pokoju. Oboje niewyspani na maksa.

Różyczkowa - co do wysypki to właśnie nie wiem. Kilka krostek nieswędzących, ale wcześniej nie miała, więc nie wiem co myśleć. Anka na razie uchowana, zresztą teraz i tak już za późno - jak Julka miała coś przywlec to pewnie już przywlokła.

dziuneczka - my to jeszcze na dwójce jedziemy, musimy trójki dokupić, ale ostatnio nawet nie mam jak z domu wyjść ;) Gratki przesypiania nocki. Jakoś mi umknęło, że ty masz czwórkę - naprawdę szacun kobieto!! :)
Jak po dniu Matki? Mnie się nic nie dostało oprócz dwugodzinnej drzemki panny Anny w dzień. Ale myślę, ze w piątek starsza nadrobi na żłobkowym pikniku rodzinnym.,

No i tyle pisania...
 
Witka!
Noc już bez kaszlu, więc lepiej:tak:Niestety z niewiadomych przyczyn przytrafiła się nam 1,5h przerwa w dostawie snu:sorry:Mały leżał i a to się bawił poduszką, a to gadał, ale i się denerwował...eh...
lazy mój starszy swego czasu miał często wysypki na brzuchu z tytułu alergii. A u Was to takie ospowe krostki czy małe i czerwone kropeczki (bo u nas takie były)?Dzień Mamy minął ok, starszy stworzył laurkę, Młody grzeczny mimo choróbska, a wieczorkiem zrobiłam sobie z mamą babski wypad do teatru:tak:
dziuneczka też z trzema dziurkami u nas w zastosowaniu, ale na dniach kupię ten z czterema:tak:

Trzymajcie się ciepło dziewczyny, u nas leje i leje i końca nie widać...:baffled:
 
Hejka,dzięki za odpowiedź odnośnie smoczka,ile razy piją wasze maluchy mleko? U nas jest 4x 180-210,nie zawsze gdy zrobię 210 to wpije,więc robie 180. Kiedy wprowadziłyscie gluten? Zastanawiam się czy juz bym mogła czy raczej czekać do 6 miesiąca?
 
Ostatnia edycja:
dziuneczka u nas czyste mleko tylko dwa razy na dobę bo raz w dzień i raz w nocy, a pozostałe dwa posiłki mleczne to kaszki, na noc ryżowa, a na śniadanie zbożowa. Tego czystego mleka zjada różnie od 100 do 230ml, generalnie widzę, że już mu to czyste mleczko nie za specjalnie podchodzi...Gluten wprowadziłam na kilka dni przed skończeniem 5 msc.
 
reklama
Różyczkowa a ta kaszkę ryżowa i zbożowa to z butelki dajesz? Czy łyżeczka? I w jakiej ilosci? Tak właśnie planuje dac malej dziś lub jutro manne do mleka te 2-3 gr,moja ma 5 m i pare dni
 
Do góry