reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
MAGDA miałaś zostać mamą grudniową, okrutny los sprawił, że twój aniołek przyszedł na świat wcześniej i za wcześnie z niego odszedł! Żadna z nas nie ma wątpliwości, że nadal jesteś i będziesz jedną z nas. Przychodź do nas jak często będziesz potrzebowała. Jak będzie Ci źle, a nie będziesz miała komu powiedzieć, PISZ DO NAS! Wiele z nas myśli o Was codziennie i martwimy się kiedy Cię nie ma!
A jak już będziesz miała nas dość i nie będziesz chciała pisać, to chociaż czasem wejdź napisać, że jesteś.
Ściskam mocno i jeszcze raz tutaj dziękuję, że znalazłaś czas i siłę, żeby napisać nam o tym co się stało!
 
Madzia ogromnie mi przykro nie wiem rownież co mądrego mogłabym napisać ale napewno bardzo współczuje tobie oraz twojej rodzince , światełko dla twojej córeczki Kaji niech śpi spokojnie .
 
Magda, kochana - nie wiem, co jeszcze dodać, by choć trochę ukoić Wasz ból :(
Ściskam mocno i dziękuję Ci, że mogłyśmy poznać Waszą Córeczkę. Pozostanie na zawsze w naszych myślach :]
 
magda - nie wiem co napisać.... normalnie mnie zatkało.... Pięknie piszesz o swojej córci. Nie wiem jak bardzo cierpisz,bo pewnie nie da się tego opisać. Życze Tobie i Twojej rodzinie dużo siły!!!
Tak jak dziewczyny piszą - zaglądaj tu do nas i jeśli masz ochotę to pisz. Jesteś jedną z nas!!!
[*] dla Kaji :*
 
Madziu Kochana a ja jestem Ci bardzo wdzieczna Ci za to, że się odezwałaś i znalazlas tyle czasu i sily, aby podzielić się z nami Wasza historia. Mogę się tylko domyslac jak było to ciężkie dla Ciebie. Ja tez bardzo dziekuje za to, ze było mi dane poznac Ciebie i Twoja Corcie.
Pieknie piszesz o spotkaniu z Corcia. Mimo wszystko uwazam, ze jesteś najdzielniejsza Babka na swiecie. Lzy same ciekna po policzku i serce się kraja, czytając to co Was spotkalo.
Madziu jeśli tylko bedziesz miała chec, potrzebe proszę w imieniu Dziewczyn, abys pisala do nas jak najczęściej. Będziemy Cie wspierać jak tylko będziemy potrafily. Przytulam mocno Ciebie Kochana i Twoja Corcie.
 
reklama
Madzia czytałam co pisałaś o Kaji. Nie powiem ze rozumiem gdyż to tylko Ty wiesz. Jest mi bardzo przykro ze tak się stało. Ten ból po stracie niewyobrażalny Ale wierzę że jesteś silną kobietą, która ma wsparcie najbliższych. Zawsze pisz i zaglądaj o ile czujesz się na siłach. Ja trzymam kciuki żeby Ci się udało a Malutki Aniołek czuwał nad Wami i dawał z każdym dniem kolejnych sił do walki.
Ona Cię kocha i dziękuję Ci ze dałaś jej szanse być pod twoim sercem
 
Do góry