reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

reklama
O matko! No tak przedszkole... Byle tylko to było lekkie podziębienie i nic poważniejszego się z tego nie wykluło. Ty uważaj na siebie ,byś nie załapała...choć tak się mówi ale matka do dziecka zawsze najważniejsza w chorobie i musi być blisko. Asekuruj się już cytrynką.
Pamiętam jak mój Antek poszedł do przedszkola to też od razu choroby się zaczęły a tak to przez 2,5roku nie wiedziałam nawet co to u niego katar.

A co się dzieję z Cyprydą? Dawno nie dawała znaku,co nie?
 
mi lsabiej wlosy rosly na nogach w tamtej i tej ciazy tez, wlosy zawsze mylam codziennnie a teraz co 3, 4 dni:D a u mnie same chlopaki:) i twarz tez w krostkach i cala czerwona, sucha, wiec u mnie to sie nie sprawdza zeby po wygladzie plec okreslac:)
 
nasze babcie tak po wyglądzie określały płeć. Moja babcia (88lat) patrząc na mnie mówi,że dziewucha będzie. A ja jej wierzę hihih bo chcę. Dodam ,że babcia to doświadczona babka w tym zakresie ,bo aż 7dzieci urodziła:-):tak: i jak jej tu nie wierzyć? hihih
 
Madziu trzymaj sie i bądz dzielna!!
To bardzo trudny okres, ciezko cokolwiek napisac ale nie mozna sie zalamywac.
Jestesmy wszystkie myślami z Toba
 
Magda - trzymam kciuki i mimo wszystko licze ze bedzie pozytywnie

Ula - moja siostra wygladala w ciazy okropnie (skasowala wszystkie zdjecia z koncowki ciazy) a chlopak sie urodzil. Ja nie mam zadnych problemow, wrecz mozna powiedziec kwitnaco a przewiduja dziewczynke. Mojej mamie wszyscy przepowiadali chlopaka a wyszlam ja:) wiec srednio wyglad w ciazy sie sprawdza. niestety trzeba cierpliwie czekac ale ja mam co do ciebie przeczucie na dziewczynke:)
 
reklama
Ja tylko na chwilkę - przeczytałam właśnie wiadomość od Magdy i bardzo współczuję. Będę nadal modlić się za Twoją całą rodzinkę i prosić o siły dla Ciebie Madziu. Ściskam.
 
Do góry