reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Magda - trzymam za was kciuki! Bądź silna dla Malutkiej, na pewno jesteście pod dobra opieką

Jeśli chodzi o wątek zamknięty to ja po raz kolejny mówię że jestem za :-) im bardziej zaawansowana ciąża tym bardziej się utwierdzam w tym przekonaniu i w 100% popieram zdanie Uli. U mnie też pojawiają się dolegliwości dość intymne, problemy których nie chce poruszać tak otwarcie nie wiedząc kto je czyta tak więc moje zdanie znacie :-)
 
reklama
musimy poczekać aż reszta dziewczyn się wypowie ale myślę,że większość będzie tego zdania co i my.
Dziewczyny a Jagoda odzywała się ostatnio? Jeśli tak to chyba przeoczyłam....
 
rzadko pisze ale też jestem za zamkniętym :)

a dziś się dowiedziałam że jestem strasznie marudna i że stwarzam wrażenie że żałuje że jestem w ciąży
że widać po mnie że wolałabym ten etap pominąć

mam za swoje wyżalanie sie czasem że mi ciężko przy dziecku chorym na sma i ciąży,

ogólnie nawiedzają mnie ostatnio bóle żoładka a mały sie przyczynia do jeszcze gorszego bólu bo mnie po nim kopie macie coś podobnego?

a piszecie o nie trzymaniu moczu po powiem że u mnie masakra z tym jest nie wiem czy to wina cesarki, pierwszej ciąży ale teraz jest tragedia- kaszel, kichanie, nie mówiąc już jak był czas wymiotów

pozdrawiam wszystkie mamusie :)
 
Moje dziecko dalo sobie świetnie rade mówi że szkoła jest superaśna a ja cały dzień sie martwiłam przez co brzuch mnie boli, ale jutro juz będę spokojniejsza a co najdziwniejsze ona siedzi taka spokojna a zawsze to roznosi mieszkanie.

A jak wasze dzieci po pierwszym dniu szkoly lub przedszkola?
 
Kar a nie mówiłam?! hihi dzieci zawsze szybko się przyzwyczajają,za to nam rodzicom jest gorzej. Mój Antoś też był bardzo zadowolony z dzisiejszego powrotu do przedszkola i taki dumny jest ,że do średniaków awansował hihi
 
Ula miałaś rację tylko ona ze mna siedziala a jak bylam w pracy do z babcią dziś pierwszy raz o obca osobą i najlepsze ze pani sie slucha a w domu powiedziala że będzie nie grzeczna haha

Super że Antek zadowolony
 
reklama
Do góry