reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

evi wiem, że praca w ciąży ma swoje plusy i minusy moja Pani gin póki co nie ma żadnych przeciwskazań i jestem pół dnia poza domem i mniej czasu spędzam z teściową a to dla mnie duży plus:-D a poza tym czuję się raczej dobrze a jednocześnie szkoda zmarnować okazji na pracę bo jak już dzidzia podrośnie to nie wyobrażam sobie nie pracować a z pracą jest ciężko.

Ulenka ja mam tak samo, że raz poprostu wiem, że to ruchy a jak ich długo nie czuję to sama już nie wiem i dziękuje Ci za odpowiedź warto mieć wsparcie od doświadczonej mamy;-)
 
reklama
hej... ja wcześniej czułam więcej tych ruchów teraz jak już pisałam od soboty takie słabe częściej rano - trochę mnie to niepokoi, ale tłumacze sobie tymi upałami bo w sumie też jestem bardziej leniwa to i dzidzia może też, za tydzień mamy wizyte u gina więc muszę mu wszystko wyjaśnić i podpytać....
Dzisiaj nic nie robię, leniu****e cały dzień :)
 
Ja też od soboty jakoś mniej czuje ruchy.. Wcześniej były już intensywne i częste, a teraz muszę się wsłuchiwać w siebie by poczuć je.. No ale też fakt że przez weekend byłam bardziej w ruchu więc miałam na to mniej czasu.
Kochane mam pytanie -jutro idę na badania krwi, w tym test obciażenia glukoza :/ i teraz pytanie - czy glukoze trzeba wcześniej kupić w aptece i iść ze swoją? I czy rzeczywiście jest tak jak piszą w necie że powinnam iść z kims bo mogę się źle czuć wymiotowac itd? Mąż musi być w pracy a nie bardzo chce prosić o to kogoś innego...
 
hejka

"dobrze" wiedzieć że nie tylko ja słabiej odczuwam ruchy maleństwa
u nas jest tak od prawie tygodnia w środe miałam usg a wtedy juz 2 dzień młody się opierniczał a było ok
wcześniej czasem chyba go było widać leciutko przez powłoki brzucha a teraz mam jakieś kłucia lekkie
a poza tym ciśnienie mi się ustabilizowało wiec odstawione mam leki narazie ale muszę je mierzyć 3 razy dziennie
 
anncka, nie powinno się nic dziać, myślę, że możesz iść sama

ja robiłam obciążenie glukozą w 7 i w 11 tygodniu, jeszcze jak miałam mega mdłości, zwłaszcza na czczo. na badanie jechałam z mężem (i z rykiem), a po wypiciu tego świństwa tylko siłą woli nie puściłam pawia. w 24 tyg już nie będę tego powtarzać, bo mi zabronili. w każdym razie, jeśli bez glukozy nie czujesz się źle, to jej wypicie nie powinno w żaden sposób zaszkodzić. tylko pamiętaj, że trzeba siedzieć w przychodni, a nie np. iść na zakupy w międzyczasie :-D bo przy ruchu cukier spada.
co do samej glukozy - zapytaj w przychodni. np. u mnie w jednej dają, a w drugiej trzeba kupować - to zależy od ich zwyczajów.
 
anncka mi koleżanka radziła, żeby wycisnąć sok z cytryny i razem to wypić a wtedy podobno jest dużo lepiej i nie ma po tym nudności ale jeszcze tego nie sprawdziłam, bo jestem przed
 
reklama
Do góry