reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2014

Ulenka, zawsze możesz powiedzieć, że przede wszystkim chcesz sprawdzić, czy z maluchem wszystko w porządku, a ta płeć to tak przy okazji. I tak nigdy nie ma pewności, że się dziecko nie wypnie :D A co do terminu, to powiedz, że w takim a takim przedziale w tygodniach. Zresztą, jeśli prywatnie, to raczej aż takiego obłożenia nie będzie.

Qraa, też miałam w 12 3d/4d, to ten obraz momentami wyglądał trochę przerażająco. Na połówkowym to już z pewnością ze względu na rozmiar wygląda lepiej.

Czarna, może Ci po prostu ciśnienie tak podskoczyło? W zależności od dnia czasem bywa tak, że nawet jakbyś podniosła swoje wspaniałe ciało z łóżka, to byś się czuła, jak po maratonie.
 
reklama
Witajcie Dziewczynki!

Ja po wizycie. Wszystko zaraz opisze w wątku wizytowym.

Śliwka- nawet nie wiesz jak się cieszę, że wszystko jest w porządku! To cudownie!
 
dziewczyny umówiłam sie na 3D/4D na 2sierpnia:-) ale sie ciesze:-D ale zrowno denerwuje,normalnie hustawka nastrojów:-D
Na 8:30mam sie wstawić na badanie i dr pow ze do 10tej sie wyrobimy bo bedzie to dlugie szczegolowe badanie:szok: ciekawe co on mi chce tam robic heh
 
Ostatnia edycja:
Ulenka- na pewno wszystko będzie dobrze. Wszystko szczegółowo się bada i mierzy, stad tyle to trwa. A Mamcia w tym czasie musi się nacieszyć widokiem swojego cudownego dzidziolka. Ech, łatwo się mówi komuś, a sama się denerwowałam dzisiaj jak cholera...
 
witam kochane po dluzszej przerwie ale jakos nie mialam fazy na korzystanie z netu...jakos tak...
Witam nowe mamusie i pozdrawiam stare mamusie i raduje sie serce moje ze juz jestesmy w polowie
 
dziewczyny umówiłam sie na 3D/4D na 2sierpnia:-) ale sie ciesze:-D ale zrowno denerwuje,normalnie hustawka nastrojów:-D
Na 8:30mam sie wstawić na badanie i dr pow ze do 10tej sie wyrobimy bo bedzie to dlugie szczegolowe badanie:szok: ciekawe co on mi chce tam robic heh

Lepiej dłużej, niż jakby lekarz miał się spieszyć i sprawdzać parametry "po łebkach". No i może dolicza do tego czas, jakby maluch nie chciał współpracować i obracał się nie w tę stronę, co trzeba :tak:
 
Dziekuje kochane za dobre słowa, na prawdę pomagają. Zdecydowałam nie jechac na pogrzeb, nie chce ryzykować zdrowiem malutkiej.

Byłam na wizycie i tutaj umiarkowanie pozytywne wieści, grunt ze ok, tylko dalej bardzo oszczędnie muszę funkcjonować i dużo leżeć. Szczegóły opisze na wizytowym.

Magda z uk,
powodzenia jutro na wizycie.

Qraa,
Udanego filmu życzę, dobrej i zdrowej gry aktorskiej małego szkraba podczas usg.

Czarna,
Napisz jak u Ciebie po badaniu.

Sliwka,
Cieszę sie ze z dzieckiem jest w porządku i ostatnie badania pokazuja ilosc wód w normie. Mam nadzieje ze kolejne to potwierdza i tamto to bedzie tylko fałszywy alarm.

Kulka,
Gratuluje ruchów, ja tez nie mogłam sie doczekać, a jak juz poczułam to codziennie z rożnym natężeniem czuje jak tam mała bryka.
 
dusienka bardzo współczuję, na śmierć nigdy nie jest dobry moment, ale teraz na pewno babcia bedzie czuwać z góry.

Sliwka mi zawsze gin przełącza na moment właśnie na to 3d i dostaję zdjęcie, ale ostatnio byłam w 16 tyg to tak jeszcze niewyraźnie widać.teraz wizytę mam 4 sierpnia i to będzie połówkowe i bardzo bym chciała pooglądać na 3d. Widzę że dużo z was dostaje płytę z badania, powiedzcie czy pytacie o taką płytę czy gin sam daje, bo ja też bym bardzo chciała ale głupio mi zapytać, nie wiem czy wogole daje, czy trzeba przynieścc swoja płytę czy jak:)
Ulenka 8.30 do 10 wow ciekawe czy faktycznie tyle bedzie trwało, ja nie pamiętam czy w 1szej ciąży połowkowe było dłuższe, może moj syn dał się łątwo wymierzyć:p Ale niecierpliwa jesteś hihi, ale wsumie lepiej idz wcześniej bo do tego 11 to byś chyba jajko zniosła:D:-D




A teraz wiadomośc dnia: UMYŁAM OKNA w salonie!:cool: no nie wiem sama co mi się stało, ale koło 7wieczorem wzięłam i umyłam:D w sobotę imieniny, a mieszkanie gruntownie nie sprzątane od początku ciąży, muszę jakoś ogarnąć. Niee chcę, ale musze:)
 
reklama
oomamba i tak polowkowe bym robila prywatnie, a ze tydz juz pasuje to dobrze sie sklada:-) no i moze w koncu sie dowiem kto we mnie mieszka hihi Kurcze okna mylas? jestes szalona!!! serio:tak::-D
 
Do góry