reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Cześć dziewczynki.
Ja ciągle zaganiana. Mikołaj od 2 dni kiepsko mi śpi w dzień a w nocy też się częściej budzi. Nawet wieczorkiem jak mam dostęp do bb to nie mam sił by coś pisać, a czasem nawet czytać.
Dziś mam znowu imprezkę w domu. Moje imieniny i Majki 2 urodzinki, za tydzień też impreza-mamy imieniny.
W tym albo następnym tygodniu pójdę z Majką na bilans. I tak to jest jak się ma taką gromadkę to ciągle jest coś do załatwienia, zrobienia itp. Do tego we wtorek zebranie w szkole, a i muszę się w końcu zebrać i pojeździć za sukienką do Komunii dla córki.
Życzę wam kochane ciepłej niedzieli, buziaki dla waszych pociech od cioci Agatki.
 
reklama
Hej dziewczynki, ja też zaganiana ale czytam was codziennie. M. ciągle w pracy a jak wraca to odpoczywa, więc ja ciągle na nogach, wszystko robię praktycznie jedną ręką, bo Adaś kocha się nosić. Kolana mi siadają.. Ale i tak nie narzekam, bo mój maluch to aniołek, śpi ładnie, je ładnie, czasem pomarudzi, no ale nie narzekam, bo jak tylko się poprzytulamy to przestaje.
Ja za to czuję się strasznie zapuszczona, włosy nadają się tylk do fryzjera, cały czas siedzę w domu, w dresie i ulanej przez synusia koszulce. Już nawet nie wiem co to tusz do rzęs, jeszcze przez te tabletki mam krwawienie i apetyt taki że chyba zacznę znowu przybierać. :no: Muszę coś ze sobą zrobić bo wyglądam tragicznie.
 
Zobacz załącznik 433622
agapa najlepszego dla Majeczki i dla Ciebie imieninowo!!
asia i dla Martynki też najlepsze życzenia urodzinowe!
Nastazja ja też wyglądam jak 7 nieszczęść, zero makijażu, włosy błagają o wizytę u fryzjera, wiecznie w dresach i powyciąganych koszulkach... tragedia!!
chyba poproszę dziś mamę M by została z Małym w sobotę a ja skoczyłabym baleyage zrobić!oby się zgodziła!!
zaraz mają przyjechać goście- ciotka i babcia M bo jeszcze nie widziały Aleksego a ja wyglądam jak strach na wróble :wściekła/y: no ale nie mam nawet jak sie pomalować bo mój malutki Rzep nie chce się odkleić, tylko rączki i rączki...
asko powodzenia życzę, jak dla mnie jesteś niesamowita, podróżować tak z 2 maluszków!
 
Hej laseczki :-)
Witam się z Wami w niedzielne południe :)
Kurczę jak zwykle dziś dylemat, co na obiad zrobić, Zastanawiam się, kiedy będę mogła zjeść np. krokieta z kapustą i grzybami:-), bo przyznam szczerze, że marchewka potrawka z kurczaka wychodzi mi już bokiem:dry:

Też macie taki problem co ugotować??
 
Asko, ja też Cię podziwiam, dołączam do grona Twoich fanek. Kurcze, zumba, podróże przez pół PL z dwójką takich maluszków :))

Nastazja, doskonale Cię rozumiem i martwi mnie to, że jeszcze krwawisz po Azalii. Ja pomimo tego, że kupiłam, to jeszcze nie zaczęłam brac tych pigułek i chyba odpuszczę... Cięzko teraz z systematycznością (nawet wczoraj na mszę z chrztem Kuby się spóźniliśmy 20 minut, bo go musiałam w domu nakarmić i jakoś nam to za dużo czasu zajęło!!) i boję się tych krwawień.

Firanka, ja też teraz się dystansuję od złych wiadomości dotyczących dzieci. Za bardzo odchorowałam sprawę małej Madzi :(

MamoOskarka, ja wczoraj zaryzykowałam ich zjadłam własnie krokiety z kapustą i z grzybami!! Kubie nic nie było, tylko przez pół nocy walił takie bąki, że aż go czasem budziły hehe. Więc oficjalnie ja już jem wszystko! nawet czosnek go nie wzruszył, taki z niego łakomczuch.
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczynki:-)
Ja właśnie wróciłam od fryzjera -podcięłam końcówki i zafarbowałam odrosty i siwiznę;-)..Trzeba się było odstresować po ciężkim tygodniu i teściówce:-D
Mama mi zadzwoniła, żebyśmy przyjechali po południu na kawkę i wzięli dla Marysi więcej rzeczy, to wezmą młodą na parę dni;-)..Marysia się już cieszy na ferie z dziadkami - 100% uwag skupionej na niej:-D..
Ankubator, współczuję teściówki..kurcze, strasznie mało jest normalnych teściowych. Czemu większość stara się, żeby te kawały o nich były prawdziwe?:baffled:
Agapa - najlepszego dla Majeczki i dla Ciebie:tak:
Asieńka - najlepszego dla Martynki z okazji urodzin!!
Asko - ja także podziwiam i dołączam do Twojego fanklubu:tak::-) Powodzenia w podróży!!
Inka -udanego zjazdu rodzinnego;-)
MamoOskarka -ja zjadłam bigos mojej mamy, nie umiałam się oprzeć zapachowi..i Marcie też nic nie było..wiec myślę, że krokiety spokojnie możesz wszamać:-)
 
Kota, w sumie od wczoraj to już tylko pare kropel, mam nadzieje, że ustanie i będzie już ok. Dałam sobie czas do końca opakowania, jeśli krwawienie rozkręci się na nowo to będę musiała iść po coś innego , bo nie dość że mój M. nie ma ze mnie pożytku, to i ja już mam dość, bo od porodu coś ciągle ze mnie wycieka.

Inka
- ja mam niedługo urodziny i sobie obiecałam fryzjera, bo nie mogę na siebie patrzeć. A zawsze mówiłam że nie będę zaniedbaną mamuśką.. :baffled:
Najadłam się strasznie, ale cóż jak apetyt wilczy. Mały teraz usnął a ja czekam na M. Może trochę ze mną pogada dziś, bo ostatnio albo go nie ma a jak jest to jest zmęczony.. Niestety ja też.
 
Czesc Dziewczyny
Ja powinnam otworzyc szampana, bo Maly spal nieprzerwanie od 23.30 do 5.20, a pozniej prawie do 9 :-) Jestem taka szczesliwa, bo widze ze mozna karmic piersia i sie wysypiac i nie zawsze trzeba "madrze sie ustawiac" (butelka) jak mi to sugerowala kolezanka. Ciotki BB, dzieki wielkie jeszcze raz za wrzucone tu ksiazki, bo kilka cenych rad z nich wyciagnelam.
Ankubator, trzymaj sie cieplo u tesciowki, nie daj sie zwariowac. Mnie tez nic tak nie wkurza jak swietne cenne rady i komentarze.
Mimoza, milej imprezki. Wszystkiego dobrego dla Malenstwa.
Asko, dasz rade :tak:, a ja mialam ostatnio problem jak ja sama zapakuje dwoch Babli do samochodu ;-)
Asia, Agapa, wszystkiego dobrego dla wszystkich dziewczyn - tych malych i tej duzej ;-)
MamoOskarka, ja metoda prob i bledow doszlam do wniosku, ze nie ma znaczena co zjem, bo Mlody niezaleznie od mojej diety ma lepsze i gorsze dni. Mam kilka produktow ktore podejzewam i tylko ich sie wystrzegam (por,losos wedzony,pomarancze), ale poza tym raczej wszystko, oczywiscie "zdrowe" jedzonko z drobnymi wyjatkami ;-)
milego popoludnia Mamuski.
 
reklama
Hej laseczki!
Dawno mnie tu nie było...
Mam do was takie pytanie, jak urodziła się Julka to ciągle przesypia całe noce wstaje po 8-miu, a czasem 9-ciu godzinach snu i wypija 120ml czy to jest normalne? lekarka stwierdziła, że tak skoro prawidłowo przybiera na wadze ale mnie to martwi bo ciała to ona nie ma za dużo, a nie dość, że ciągle dostaje wysypek to już sama nie wiem w czym ją kąpać i prać ubranka bo już wszystkiego próbowałam, chyba czeka mnie wizyta u dermatologa:baffled:
 
Do góry