reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Hej dziewczyny
Sosnowiczka ,Gosia życze powodzenia!!!

Dziewczyny Odebrałam wczoraj wyniki badań i sa kiepskie bardzo sie martwie tym bo juz coraz blizej porodu a tu jak było wszystko dobrze tak teraz ciagle cos wyskakuje nie tak.Teraz wyniki a tydzien temu spedziłam weekend w szpitalu bo jakis straszny ból złapał mnie miedzy klatka piersiowa a nad brzuszem i zostawili mnie na obserwacje ,podali jakies leki i naszczescie przeszło.Połozna powiedziała ze maks daje mi 2 tyg i powinnam urodzic.
Dobrze ze jutro mam wizyte u swojego gina ale i tak sie martwie co mi powie.
 
reklama
Sosnowiczanka-wczoraj rozmawialysmy na temat Rojka:-)wieczorem ,to teraz trzeba Ciebie przepedzic na porodówke:-Di zobacz pyk i malutka na świecie:-)
Gosia- to gdzie ty kochana wreszcie rodzisz bo sie pogubilam:-)czekasz na 12.12 tak jak ja moze to bedzie magiczna data!!!
Nastazja - ten ból na @ to mnie meczy od paru dniu :eek:moze wreszcie cos tam sie dzieje:nerd:

Phelania ja na wołoskiej jednak zdecydowałam jutro mam się stwić na wywołannie ze względu na skaczące tętno dziecka, ciąża po terminie i do rozwiązania i trudny do określenia termin bo miesiączkuje co 40-60 i boją się że może być więcej po terminir a zagrożeń nie ma na chwile obecną dzidzia duża więc z tąd decyzja o indukcji ,boję się !!!!:sorry:

dziewczyny niby drugi raz i podobny scenariusz a mam sraczkę ale tylko w przenośni:zawstydzona/y: myśli rozbiegane nie mogę się skupić na niczym
trzymajcie kciuki odezwę się jak tylko będę coś wiedzieć ale pewnie na IP to mnie przytrzymają bo zawsze tam pół dnia siedzę więc nie liczę na szybkie decyzje
:sorry:
 
Ostatnia edycja:
Gosia- bidulko:eek:ja wiedziałam ze masz problemy z tym cisnieniem, ale to az tak:confused2:nie ciekawie, ale u mnie tez pewnie bedzie wywolanie porodu:-(z powodu tej cukrzycy w poniedzialek mam sie stawic na IP i chhhholernie tez sie boje indukowanego,bede czekac na wiadomosc "na sygnale" od Ciebie jak na zbawienie,jak to wszystko wyglada,moze juz jutro bedziesz miala wszystko za soba , i ujrzysz malenstwo:tak:
 
Hej laseczki. Jestem jeszcze zapakowana i dziś nawet mam się dobrze. Byłam na zakupach i odebrałam wyniki posiewu - są ok czyli nic nie wyhodowali.
Mam w telefonie zdjęcie od naszej DOROTAR, ale wstawię później.
 
phelania u mnie z ciśnieniem ok pomyliłaś mnie z inną bb ciotką:-D to tętno malucha w ostatnim tygodniu zaczeło szaleć nie wiadomo z jakiego powodu ale napewno zdem relację jak tylko szybko mi się to uda:-D dzięki
 
Dziewczyny, a jak ja mam się stawić 14.12 też na wywołanie, mam być już po 7:00 na czczo, to myślicie że to będzie tego 14 czy dopiero będą mi robić jakieś badania i poród wywołają dzień później? Jak to jest u Was? W sumie to został mi tydzień - muszę się jakoś psychicznie nastawić, bo nie wiem czy Adaś wcześniej będzie chciał wyjść..
 
Słuchajcie a jak to jest z kąpielą w połogu? Czy można się moczyć w wannie czy tylko prysznic?

mamcia ja tylko i wyłącznie brałam prysznic, ale to tylko przez pierwsze 3 tygodnie. Potem kąpałam się w wannie, lecz były to krótkie sesje kąpielowe.

Agapa, czekam na fotkę ;-)

Gosia nic się nie bój, musi być dobrze, na pewno będzie dobrze :tak:
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, a jak ja mam się stawić 14.12 też na wywołanie, mam być już po 7:00 na czczo, to myślicie że to będzie tego 14 czy dopiero będą mi robić jakieś badania i poród wywołają dzień później? Jak to jest u Was? W sumie to został mi tydzień - muszę się jakoś psychicznie nastawić, bo nie wiem czy Adaś wcześniej będzie chciał wyjść..

Mi nic nie mowili ze mam byc na czczo ,nie bedziesz miala kochana czasem CC?moze odrazu chca bys urodzila:-D
 
reklama
nastazja, wydaje mi się, że coś będą robić, w innym przypadku nie kazali by Ci być na czczo i nie wydaje mi się, żeby to mogły być tylko badania.
 
Do góry