reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

cześć dziewczyny!

Mój Młody na spacerze z babcią, więc mam chwilke na BB. troche mam zaległości, ale jakoś ostatnio mniej czasu.
Kota ja też czekam na kasę, bo chciałabym sie juz podjąc remontu pokoju dla chłopców, no i podobnie jak u Ciebie zakupic reszte potrzebnych rzeczy dla dzidziusia i dla mnie do szpitala. Mimo wszystko trochę tego jeszcze jest na liście.

agapa, dzięki za cynk o DNIU CHŁOPAKA ! ja nie mam pamieci do takich dat. Jedynie wiem, że za równy miesiąc 30.10 mamy pierwszą rocznice ślubu...hehe..nie wiem kiedy ten rok przeleciał :)

Ja wczoraj odebrałam wyniki badań, morfologia juz lepsza, ale jednak nadal lekka anemia, toxo negatywne, mocz OK, glukoza równiez super 74, po 1h 100, po 2h 75.
Dzis mam o 15.oo wyczekiwana wizytę u gina, czeka mnie szczegółowe USG, no i chyba najbardziej mnie interesuje waga bobasa, bo zaczynam sie bać, ze może byc większy od Błażeja(3950 g) przy porodzie!!!


Ostatnio wiele z Was chorowało, mnie całe szczęście narazie choróbska omijają szerokim łukiem, ale Błażej mi od wczoraj kicha i szpiki do kolan, więc pewnie się od niego zarażę lada moment...oby nie! Jak juz ktos jeden do domu przyniesie chorobe, to później leca wszyscy, istny szpital w domu ;(
 
reklama
Cześć kochane:):)

ja nockę miałam dziś udaną, oczywiście wstawałam z 3 razy siku ale robię to już mechanicznie więc nie przywiązuję do tego specjalnej wagi:):)
M się ze mnie nabijał bo się śmiałam dzisiaj przez sen:p:p ale nie pamiętam już co mi się śniło:)

dagne powodzenia na praktykach:-)

mimozami trzymam kciuki za wizytę:-)

tofika cieszę się że sobie pospałaś troszkę, miejmy nadzieję że ten stan będzie się utrzymywał:-)

kota głowa do góry, ja też siedzę całymi dniami sama ale z czasem się do tego przyzwyczaiłam i zaczęłam doceniać to że mam święty spokój:-):-) i pamiętaj MYŚLIMY TYLKO POZYTYWNIE!!!:-D:-D
 
Dzień dobry Mamusie :-)

U mnie nocka minęła ok bo się w domu ochłodziło i dało się spać, a wczoraj cały dzień w domu miałam 30 stopni jak się męczyłam że sama nie wiedziałam co ze sobą zrobić piłam jak szalona i się pociłam a Maluszek urządzał sobie wielkie harce w brzuszku.

agapa dzięki za przypomnienie :-)

mimozami trzymam kciuki :-)

Miłego dnia Mamusie, a ja uciekam na zakupy bo wypłata wpłynęła na konto a od tylu dni jej wyczekiwałam heh muszę iść sobie kupić stanik bo mi się cycuszki powiększyły troszkę i znowu wszystko małe :-)
 
Witam Dziewczyny!!!

Bardzo proszę o kciuki, bo o 10 mam wizytę u gin!!! Denerwuję się bardzo!!!! Zdam relację, jak wróce do domu!!

tzrymam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cześć dziewczyny!

Mój Młody na spacerze z babcią, więc mam chwilke na BB. troche mam zaległości, ale jakoś ostatnio mniej czasu.
Kota ja też czekam na kasę, bo chciałabym sie juz podjąc remontu pokoju dla chłopców, no i podobnie jak u Ciebie zakupic reszte potrzebnych rzeczy dla dzidziusia i dla mnie do szpitala. Mimo wszystko trochę tego jeszcze jest na liście.

agapa, dzięki za cynk o DNIU CHŁOPAKA ! ja nie mam pamieci do takich dat. Jedynie wiem, że za równy miesiąc 30.10 mamy pierwszą rocznice ślubu...hehe..nie wiem kiedy ten rok przeleciał :)

Ja wczoraj odebrałam wyniki badań, morfologia juz lepsza, ale jednak nadal lekka anemia, toxo negatywne, mocz OK, glukoza równiez super 74, po 1h 100, po 2h 75.
Dzis mam o 15.oo wyczekiwana wizytę u gina, czeka mnie szczegółowe USG, no i chyba najbardziej mnie interesuje waga bobasa, bo zaczynam sie bać, ze może byc większy od Błażeja(3950 g) przy porodzie!!!


Ostatnio wiele z Was chorowało, mnie całe szczęście narazie choróbska omijają szerokim łukiem, ale Błażej mi od wczoraj kicha i szpiki do kolan, więc pewnie się od niego zarażę lada moment...oby nie! Jak juz ktos jeden do domu przyniesie chorobe, to później leca wszyscy, istny szpital w domu ;(

oby byl mniejszy:):):)
ale i tak pewnie to przezyjesz jak bedzie wiekszy..moj Mlody mial 3680 i 60 cm...moze mloda bedzie mniejsza:)i bedzie tylko plum:p

agapa ja dzis sie dowiedzialam z dzien dobry tvn:p musze cos mu kupic..tylko co??

Mlody spi..chwila na bb:)
dzis zawozimy go na week do Tesciow..a pozniej do ikei po szafke,moze w ikei mu cos kupie na dzien chlopaka??:)
a nocka dzis super gdyby nie moj katar!!! bo Mlody sie nie obudzil ani razu!!!juhuuuu:)

uwaga w poniedzialek mam wizytke:p:p:pP
 
Dziewczyny zapraszam na jeszcze cieplutki placek z malinami:-)
DSCN4212.jpg
 
a ja już nieco w lepszym nastroju bo remont pokoju ALeksego trwa... dziś jadę wybrać farbę i jutro mi już pomalują, w następnym tyg przyjdzie facet montować szafę (Komandor) i ok 10 października odbiorę mebelki ze sklepu :happy: i zacznie się pranie, prasowanie... dobrze że 8 przyjeżdża do mnie mama z Niemiec i pobędzie miesiąc więc na bank mi pomoże z tym wszystkim!!
pojawił się też mój plan zajęć na uczelni i nie ma tragedii mam zajęcia tylko 3 dni w tyg od pon do środy!!

a teraz zmykam na obiadek- dziś barszczyk czerwony, na drugie rybka z piekarnika, surówka z kapusty kiszonej... mniam!!!
 
Witam!!!

Dziękuję wszystkim Mamusiom za kciukasy, bardzo pomogły:-)
Z małą Hanią wszystko ok. Waży już 1772g, i z obliczeń wynika, że wszystko możliwe, że urodzę już w listopadzie!!!Mam małą anemię i muszę zażywać żelazo, oraz Urosept bo sporo bakterii w moczu. Dokupiłam brakujące rzeczy do wyprawki ( łapki niedrapki, 2 czapeczki kąpielowe, oraz ręcznik). Została mi tylko pościel do łóżeczka oraz wózek- największy problem....

Teraz zmykam do łóżeczka, bo jakaś podnięta jestem.....

Jeszcze raz dziękuję.
 
Dziewczyny zapraszam na jeszcze cieplutki placek z malinami:-)
Zobacz załącznik 394767
a mozna kurierem??:):):)
ale mi zrobilas apetyt!!!!!!! Ty Baboooo:p:p
a ja już nieco w lepszym nastroju bo remont pokoju ALeksego trwa... dziś jadę wybrać farbę i jutro mi już pomalują, w następnym tyg przyjdzie facet montować szafę (Komandor) i ok 10 października odbiorę mebelki ze sklepu :happy: i zacznie się pranie, prasowanie... dobrze że 8 przyjeżdża do mnie mama z Niemiec i pobędzie miesiąc więc na bank mi pomoże z tym wszystkim!!
pojawił się też mój plan zajęć na uczelni i nie ma tragedii mam zajęcia tylko 3 dni w tyg od pon do środy!!

a teraz zmykam na obiadek- dziś barszczyk czerwony, na drugie rybka z piekarnika, surówka z kapusty kiszonej... mniam!!!
o toooo superrr na pewno Ci pomoze...szkoda ze moja mi nie moze pomoc:( bo opiekuje sie siory synem,a pracuje na 10-18 to lipa:(
a obiadek tez bym przyjela kurierem:):)

mimozami nie ma za co:):):)
a dlaczedo masz najwiekszy problem z wozkiem??cena czy nie wiesz jaki wybrac??
 
reklama
Dorcia Tez kupilam tako warrior, tylko z kolekcji piratz, turkusowo-czarny :) wózek jest sliczny :-)
2701 Ale smakowicie wyglada ten Twoj placuszek , ja odkad zaszlam w ciąze to tylko slodycze bym jadla:)
Mimozami Ja róniez bralam urosept na bakterie w moczu, w przyszlym tyg ide na badanie mam nadzieje ze juz ich nie mam.
 
Do góry