reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
Czesc kochane Mamuski!!!!!!!!!!!!!!!!11

ale sie stesknilam:):):):)
mam dopiero neta od 4 dni!!!!!!!!!!!!1
nie mioalam bo byly wichyry i cos im soie popsul system;/;/;/
a dzis wrocilam z wizyty i prosze jest net huuuuuuuuuuraaaaaaa!!!!!

ide napisac co na wizycie tutaj tylko napisze....

100 procent dziewczyny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bedzie królewna:p

wieczorem popisze wiecej i poczytam:):*
 
cześć :)
Ja mam dzisiaj ciężką noc za sobą :( Zgaga mi tak dokuczała że nie mogłam spać przez pół nocy :/ Później jak już udało mi się zasnąć śniły mi się takie koszmary że hoho... Dopiero nad ranem udało mi się spokojnie pospać :) W sumie od jakiegoś czasu każda moja noc jest straszna i nie do końca przespana :/
Ja już mam posprzątane dzisiaj :) Więc jest luzik :) Na razie nic mnie nie boli. Ale pewnie zaczną bolec mnie plecki :( Też pomagam sobie poduszką między nogi :D To takie wygodne :) Poluję na poduszkę "rogala" :) Są tutaj nieziemsko drogie ale chyba namówię męża :)
Wizytę u lekarza mam za tydzień, USG dopiero w 28 tygodniu. A już niedługo rejs do Kopenhagi :D O jak się cieszę na ten wyjazd :D
Pozdrawiam :)
 
Becia tylko się nie smuć bo dzidzi też będzie smutno jeszcze bardziej niż Tobie a chyba tego nie chcesz...Musisz trochę nabrać dystansu bo oszalejesz, swoją drogą to niezłe z niego ziółko skoro tak traktuję swoją kobietę w dodatku z jego dzieckiem pod sercem...
Trzymaj się kochana i nie daj się mu!!
 
Hej:)
Ja juz sie uporalam ze sprzataniem wiec mam czas na komputer, bo Mariczka wlasnie usnela :)
Dziewczynki ktore u mnie cos kupiły wyslałam PW :)

Znalazlam dzisiaj jeszcze troche ubranek po Mariczce wiec tez niedlugo wstawie na gielde :)

Klariss ja swojego P pozlalam przez znajomych. Tzn znamy sie juz baaardzo dlugo, kiedys jak mielismy po 14 lat to bylismy ze soba, ale on za bardzo sie wtedy zaangazowal a ja sie przestraszylam i zakonczylam zwiazek, potem kazdy poszedl w swoja strone, czasami sie widywalismy gdzies przypadkiem. Ja znalazlam chlopaka z ktorym bylam prawie 3 lata on tez kogos tam mia. ktoregos razu sie umowilismy na spacerek taki kolezenski i zaczelo znowu iskrzyc, Ja w swoim zwiazku nie bylam baardzo szczesliwa bo wpadla juz monotonia i tak sie zaczelo :) A teraz mamy kochana Maricze i synka w drodze :)

A ja sie pochwale, wczoraj rano obudzilam sie z wielgachna plama na koszuli. Zaczyna mi leciec siara z piersiatek :D
Izi super ze juz jestes i ze wizyta udana :) I ze bedzie krolewna widze ze radosc ogromna :)
 
Witajcie brzuchate,

Mialam napisac jak po mojej wizycie u Ginka ,ale pojechalismy od razu z M na grila i wrócilismy wczoraj wieczorem:sorry:
Wizyta bedzie opisana w odpowiednim watku zeby nie zasmiecac forum:tak:;-)
Koniec remontu zbliza sie duzymi krokami,tak sie ciesze bylam dzis rano w ikei i kupilam pudelka na rózne drobiazgi,dzis robie porzadek w dokumentach:confused2:Od 2 dni strasznie ciagnie mnie macica:szok:ale tak ze nie moge stanac na jedna noge a przy wstawaniu tragedia mowilam swojemu Ginowi to powiedzial ze to wizadla i zebym brala no spe ale ból jest naprawde czasem nie do zniesienia.

izi85 - gratuluje księżniczki.

Ja swojego M poznalam poprzez radio:-Dpozniej sie zaczely sms i tak jestesmy prawie 6 lat po ślubie, a znamy sie 11:-)

xxasienkaxx2 - nie denerwuj sie , bo to nie ma sensu tacy sa faceci:no:

Dobra dziewczynki lece opisywac sobotnia wizyte i robie porzadki.
Buziaki
 
izi gratuluję Księżniczki =)

M poszedł do pracy a ja się zastanawiam co wybrać popołudniową drzemkę czy sprzątanie komody bo muszę kolejną szufladę sprzątnąć na ciuszki Maleństwa.
Ale chyba na początek się położę z godzinkę a potem wezmę za sprzątanie bo jakoś mi się oczka zamykają.
Tak więc uciekam do łóżeczka wejdę później =)

Miłego dnia ...
 
reklama
Widzę, że nastał temat poznawania :) ja swojego poznałam w straży :) tzn, żeby było śmieszniej, nie tej w mojej miejscowości ;p wróciłam po 3,5 miesiąca z UK, jak miałam 18 lat żeby dokończyć technikum i wrócić tam znowu, ale trach i napatoczył się żołnierz i w dodatku strażak ochotniczy :) koleżanka mnie zaprosiła na grilla do siebie i wylądowałyśmy z jej chłopakiem w budynku straży i tam siedział mój przyszły mąż :) także też ciekawie, bo dzięki niemu nie wróciłam do Anglii ;p
 
Do góry