reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

reklama
O tak, moich włosów też jest wszędzie pełno (łącznie z rączkami Emilki). W dodatku pcha je do buzi, jak wszystko. Ostatnio nawet kabel od suszarki znalazłam w buzi.

Dziewczyny ściągnęłam pomysł od jednej przyszłej mamy z BB i założyłam Emilce pamiętnik. Opisuję w nim co się danego dnia u nas działo, co robiliśmy i piszę to w formie tak jakbym zwracała się do niej. Wklejam tam też różne rzeczy, których kiedyś nie będzie albo będą inne, nawet bilet autobusowy. Chcę też założyć pudełko skarbów i chować tam różne pierdółki, które kiedyś będą pamiątkami, np. pierwszy smoczek, ulubionego pajaca, pierwszą grzechotę, nawet pępek mam zakonserwowany... :-p Dam jej to kiedyś wszystko jak będzie dorosła, myślę, że będzie fajnie :)

Dziś przyjeżdża do nas Emilii chrzestna więc pewnie przez weekend nie będę miała za bardzo czasu na internet. Życzę miłego weekendu!
 
Maxwell, ja też się cieszę, że mam gęste włosy, ale też się boję, że stracę połowę i będe wyglądała, jak zmokła kura :) i tak już wiążę je wysoko albo zaplatam mega ciasne warkocze, żeby je chronić przed małymi łapkami :)

Freiya, ja wszystko wpisuję i wklejam do albumiku dziecka, który kupiłam jeszcze zanim Kuba się urodził, odpadnięty pępuszek też tam wkleiłam w mini kopertce, mam nawet odrysowaną stópkę i rączkę jak miał kilka dni, wklejam i wpisaję tam wszystko co fajne, śmieszne, ważne itd., mam przynajmniej motywację do wywoływania zdjęć, bo normalnie tego nie robię. Moja mama też mi tak pamiętnik prowadziła, uwielbiam tam teraz zaglądać :)
 
Kiedy zaczęły wypadać Wam włosy? U mnie jeszcze nie lecą i nie iwem, czy to się dopiero zacznie, czy może udało mi się oszukać naturę witaminami na wzmocnienie włosów ;)
Oczywiście są osłabione i Emilka z łatwością potrafi coś skubnąć, ale poza tym są ok.

Freiya, MamaOskarka prowadzi taki pamiętnik od początku i ma również pudełko z pamiątkami. Widać pomysł krąży po głowach różnych mamusiek :)
 
U mnie włosy lecą z dobry miesiąc:-:)-:)baffled:..wypatruję chwili, kiedy się to w końcu skończy. A jeszcze jutro wybieram się do fryzjera - ciekawa jestem, czy zrobi mi to, o co poproszę (chcę zdekoloryzować włosy i znów dać miedziany kolor)..
Pamiętnik, pamiątki..ja prowadziłam taki dla Marysi, teraz i dla Marty..a pamiątki - mam takie specjalne pudełko, gdzie chowam różne skarby, np. podwiązkę ze ślubu, jakieś bileciki, liściki mojego S., opaski na rączkę dzieci, szatkę ze chrztu Marysi itp...
 
Mła mi wlosy zaczely wypadac jak Alan skonczyl 3mies i 1 tydzien i do tej pory lecą garsciami i nie pomagaja witaminy, biore Prenatal DHA- 2 razy dziennie i mnóstwo odzywek. Zdaje sie ze co ma wypasc- to wypadnie :(
A wy jakie witaminy bierzecie???
 
reklama
Do góry