reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Super te nakladki na palec, tez muszę taką kupić. Dziewczyny, od paru dni Alan strasznie sie slini i puszcza jakies bąbelki ze sliny... Czy wasze maluszki tez tak robią?

ahh nic mi nie mow 3 sliniaki potrafi zmoczyc:)
no ale zAbek nie wyszedl..


fajna ta nakladeczka...musze taka sprawic,ale jak mam jechac di miasta z dwojka dzieci to jeszcze poczekam:)


apropo tych debilkow od biednej Madzi..Masakra co za poje...y,po co farbowalli wlosy i zmieniali adresy jak teraz sie pkazuja??ehh brak słow,a ta po nich co wystapila w rozmowach w toku to niezle czepnieta w głowe..
masakra co te matki wyrabiaja!!!!!
 
reklama
jak dla mnie to pani Katarzyna W jest głupią zakłamaną suką i tyle mam do powiedzenia! powinna zgnić w pace a ona sobie fryzurki strzela i zaczyna nowe zycie- psssssss. zastanawia mnie tylko czemu rutkowskiemu jak sie przyznawala powiedziała ze po kapieli jej mala wypadla a teraz gada ze sie wrocila do domu po pampersy bo szla do mamy...nie chce nawet mi sie ogladac tych wywiadow z nimi bo najchetniej bym wykonala samosad na tych łajzach...:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:
 
To moze to ze Alan robi ostatnio po ok 5 kupek na dzien to tez z ząbkowaniem związane...? Moze niepotrzebnie doszukuje sie czegos innego w nich? Temperatury nie ma, ale sie mega slini, wszystko do buzi pcha...Chcialam zajzec i zobaczyc mu dziąsełka, ale niestety nie umiem :( Albo jezykiem zakryje, albo jeszcze co innego.

Od 2 godzin Alanek lezy w swoim łóżeczku i jest przy tym bardzo niezadowolony. Popłakuje, marudzi... Na zmianę podchodzimy do niego z M, nie wiem ile jeszcze wytrzymamy, bo M juz marudzi zeby go wyciągnąć, bo chce spac :wściekła/y:

Dziewczyny, mam jeszcze pytanie. Zauważyłam dzisiaj, ze moj synek ma wlosy na jajkach :baffled: Wprawdzie niewiele, dosłownie pare, ale jednak. I to takie dosc długie, ok cemtymetra, ciemne. Zauwazylyscie u swoich synków? Bo mnie sie wydaje ze to chyba za wczesnie???
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry,
Ja swoje danie na temat P. Katarzyny wyrobiłam sobie zaraz po tym, jak ukazał się film w necie z jej opowieścią o wyślizgującym się z kocyka dziecku... po pierwsze, która matka kąpie po południu po to żeby iść zaraz na mróz (niby, że do matki), a po drugie akurat centralnie o próg się Madzia uderzyła - ciekawe... ale się nie będę już denerwować, bo moja noc już postrzępiła mi moje nerwy...

Kala już 6 dzień nie robi kupy, dziś mamy szczepienie i muszę interweniować, zawsze po kąpaniu grzecznie leżała aż usnie, no i ok, było tak, ale o wpół do 1 tak się skręcała i stękała, że całkiem było pospane... do wpół do 3 Ją ulałam na zmianę z mężem... już ponad miesiąc tak nie było, zawsze papu i spowrotem nyny, a teraz??? no i zaczęła swój dzień o 5, całe szczęście teraz przykimała troszkę, to mam czas na kawę.
Wczoraj dałam jej 1/3 czopka i nic... już mnie to martwi, bo nic do diety nowego nie wprowadzałam, więc to raczej nie wina mojego pokarmu...
Taka była wczoraj w dzień, że ani grzechotka, ani na rękach, wózek be...
Wy już o zębach, może i Ona coś szykuje...
 
u nas też ślina się leje na potęgę, wczoraj poszły 3 kupy, ale nie jestem w stanie zajrzeć na dziąsełka, bo Kuba pokazuje mi uparcie języczek :) poza tym WSZYSTKO non stop ładuje do buzi, włącznie z moimi włosami (które już upinam najwyżej jak mogę żeby nie targał), sznurki z bluz, obrus, serwetki, nawet firanę wczoraj chwycił jak przechodziłam z nim koło okna i od razu ją do buzi wpycha :szok: eh...


Sosnowiczanka, włosków na jajkach nie zauważyłam u Kubina, ale widzę, że ma włochate paluszki u rąk i plecy nad pupcią.
 
Maxwell, Mimozami: dzisiaj mamy 4 miesiące! Sto lat dla naszych wielkoludów!!! :D

sosnowiczanka: no, zobaczyc to trudno, ja najpierw poczułam, jak mnie ugryzł xD a co do włosów to u nas nie ma- za to nad pupcią pełno ciemnych- będzie miał owłosiony tyłek jak dorośnie ;p
phelania: ja tez obcinam pazury, ale mały i tak potrafi się podrapać- to wlaśnie w dzieciakach jest zadziwiające ;-)

a my dzisiaj wybieramy sie na pogrzeb prababci mojego M, czyli praprababci Mikołaja -mam nadzieję, że sie nie rozpada na dobre :baffled: uciekam, bo pogrzeb o 11.00 a zanim sie przyszykujemy to akurat bedzie 10.0 ;p
 
Witam się i ja z rana..:-)
Ankubator, Mimozami - najlepszego dla Mikołajka i Hani na tą 4-miesięcznicę:-):-) Buziaki od Martusi dla nich:-p
Kota - dalej Ci tak włosy wypadają? Kurcze..jak patrzę na wannę po umyciu włosów, to normalnie jestem zrozpaczona..tyle ich, że szok:szok::-( Już nie wspominając o wszędobylskich włosach rozsianych po całym mieszkaniu:-:)-(
 
Melduje sie po ciezkiej nocy:p
Pierwszy raz Lenka jak wstala na karmienie o 2 (nigdy nie wstawala o tej godzinie), nie spała do ponad 4. Ale tez nie lezala cicho, tylko krzyczala na nas hahha nie pomagalo przytulanie, bujanie- no nic. Wkoncu przestalam zwracac na nia uwage, ale tez nie pomoglo hah i stwierdzilam ze minely ponad 2h od jedzenia to dam jej jeszcze i jednoczesnie bede ja bujac-jakos pomoglo na szczescie. Za to wstalam mi po 8.
Zagescilam jej wczoraj mleko kleikiem kukurydzianym i myslalam, ze przespi cala noc, ale jednak sie przeliczylam:crazy: ;D
 
Dzień dobry
Ja tylko na chwile, melduje sie po ciężkiej nocy ale nie ze względu na Małego tylko na mnie, chyba mnie grypa dopadła :-:)-:)-(

Milego dnia!!
 
reklama
Inka zdrówka !
Maxwell, Mimozami, Ankubator wszystkiego dobrego na te okrągle 4 miesiace :)

Alan spal cala noc w swoim łózeczku:)))) Po wielu trudach ok polnocy zasnal o 2 obudzil sie na jedzenie, potem go odlozylam i jakies 15 minut marudzil po czym zasnal a po jedzeniu o 6 rano juz nie bylo zadnych problemów :-) Ale sie ciesze :-)
 
Do góry