reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dorotar angiolog to lekarz od żył ze tak to ujme,byłam na kontroli po skleroterapii-czyli zamykaniu światła żył w mcu gdzie powstawały zylaki.

Ja dodatkowe 4tyg wykorzystam bo inaczej sobie nawet nie wyobrażam! Należy sie więc nie zrezygnuje.

Po wizycie u dr u Akeksego idzie w dobrym kierunku... Zeby tylko nie zapeszyc!!

Młody był dzis juz 2x na spacerze a teraz śpi w foteliku, aż żal go budzić!

Milego dnia
 
reklama
asienka a dostawalas w szpitalu paczuszki dla dzidziusia>??bo tam sie wypelnia ankiety i potem wiem ze dzięki temu przysylaja:) Kami tez co miesiac chyba czy co 2 dostawal paczuszki z hippa i bobovity.
ja się dzis dowiedziałam od mojej bratowej(chwała jej za to) że u nas w pracy od 2012 przyznają dodatkowo z socjalnego funduszu kase za urodzenia dziecka a ze Karolcia z 1 stycznia to się załapujemy:) w zaleznosci w ktory prog sie lapię z dochodami bo nie pamiętam mogę dostać max 500 zł. Piechotą nie chodzi, wlasnie jade do bratowej po wniosek i jutro wysylam do babki zajmujacej sie socjalką. Ale jestem mega zła bo tą informacje powinnam dostac od menadzera placowki, gdyby nie to ze bratowa pracuje w tym samym banmku nawet nie wiedzialabym ze naleza mi sie pieniadze, tak samo ze trzzeba zlozyc deklaracje o dochodach swoich i malzonka zeby korzystac z tych przywilejow itp. noż kur.... to kto ma mi przekazywac wszelkie informacje jak nie przelozony! zgroza.
 
O, a ja wypełniałam ankiety w szpitalu, dostałam różowe i niebieskie pudełko i nic mi nie przysyłają. :( Tylko dzwonią co jakiś czas z towarzystw ubezpieczeniowych.

Dziś przymierzałam suknię ślubną. Jest piękna! Tylko trochę za szeroka w pasie i musi iść do zwężenia.
 
Violett, asienka, nikuss ja tez dostałam wczoraj ta paczuszke z hippa i tez sie dziwilam heh
Moja mala tez jakas marudna nic jej nie pasuje ani lezec ani spac ani na recach normalnie oszalec mozna wczesniej mi pieknie cale nocki spala a teraz budzi sie co 2 godz czasami nawet co godz
 
hvgfdhfxhjc...!!!!! takiego długiego posta napisałam i mi wcięło:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Ech, no nic..jeszcze raz..
Dołączam do dziewczyn, które dostały paczkę z Hippa (znaczy ja tylko na razie awizo do odebrania paczki na poczcie)..i to nic, że cały dzień w domu:wściekła/y::baffled:
Martula dzisiaj po kąpaniu wieczornym tak się zdżistała, że pampers przebrał i uwaliła nowe body
unhappy.gif
realmad2.gif

Ja także już wypełniłam, a właściwie mój w grudniu, jak był u mnie w pracy załatwiać macierzyński - wniosek o te 4 tygodnie dodatkowe:-)
Inka, super, że z Aleksym już lepiej!!
Violett dużo zdrówka dla Fabianka..
Kupinosia, trzymam kciuki, żeby z kupką Kasieńki było oki..
Dorotar, Ty zaprawiona w boju jesteś z dietką, dasz radę..:-)
Asko_-super niespodzianka z tą kasą, gratulacje:-)
Freiya - na Twoje fotki ślubne tez czekam z niecierpliwością!!!:-);-)
 
co za marudny dzień miał dziś mój syn :angry::baffled: nawet do snu nocnego musiałam go na rękach lulać :baffled: darł się pół dnia z niewielkimi przerwami na uśmiechy, jedzenie i kąpanie... na parkingu przed marketem oczywiście ryk przez słońce, nie miałam nawet siły go uciszać, więc spokojnie ładowałam go do samochodu, później zakupy, a fakiś facet do mnie podchodzi i wylatuje z tekstem "Ucisz to dziecko!", no i tak mi ciśnienie podniósł, że bezmyślni mu odpowiedziałam "Spier***aj!", wsiadłam do samochodu i odjechałam. Eh...zaraz idś pod prysznic i od razu chyba zasnę. Mam nadzieję, że Kubę tak zmęczyły te ryki, że prześpi całą noc.
 
witajcie !!! mamski nie udzielam sie u was bo za bardzo nei mam czasu, przez dzieciaki ale podczytuje was [rawie regularnie
ja tez nie dostalam paczki z hippa -a chcialabym hehheh
mamuski napiszcie mi czy dajecie juz swoim dzieciom jakies kaszki sloiczki??? ja mam mala caly czas tylko na piersi i nie wiem
 
Kota- u mnie niestety to samo z Alanem ,bylam dzis z nim cały dzien na swiezym powietrzu i dopiero mi zasnał, musze jutro konieczenie kupic żel na zabki choc nie wiem czy to wina zabków:baffled:Jestem wykonczona....cały czas jeczy i kweczy jutro zostawiam go z M na caly dzien -jade kilka spraw załatwic .Ciekawe jak sobie poradzi.

Tez dostałam paczuszke od Hippa:-) Inka-trzymam &&& za Aleksa

Ide powoli sie klasc spac bo normalnie same oczy mi sie zamykaja a pobódka o 4 rano.

Buzka i do juterka :**
 
freiya to pewnie jeszcze dostaniesz bo pierwsza przychodzi przed 4 mies. wtedy kiedy moznazaczac wprowadzac jedzonko:)
mam nadzieje ze pochwalisz sie zdjeciami w sukni po slubie:)
 
reklama
kota robię to tak że jak świeci słoneczko zarzucam na budkę pieluszkę, a w samochodzie mamy osłonki na szybę z Kubusia Puchatka :-)

Dzisiaj było jeszcze cieplej niż wczoraj 23 stopnie a nieraz w aucie pokazywało 25 teraz o tej godzinie jest 14.5. Pospacerowaliśmy dzisiaj sporo aż mnie nuty obtarły. Uciekam położyć niunia bo tulił się do mnie i usnął na rękach a nawet i dobrze bo jestem taka padnięta że też się już kładę.
 
Do góry