reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

U nas też ciężko - mały wczoraj od 19.30 przez godzinę darł się potwornie. Nie wiem czy to brzuszek czy co...robilismy masaże, okłady z pieluchy , końcu zasnął, ale w nocy pobudka co 3 godziny , głodny mocno za każdym razem.Po 4 rano kręcił się i jęczał...
Dziś od rana niestety to samo:no:
skok rozwojowy czy cos innego ....ehhh
 
reklama
Milva, u nas kilka dni temu było to samo, marudny non stop, albo spał albo płakał, ale nie bolał go brzuszek, ciągle chciał na ręce i do cycka, trwało to 1,5 doby. wydaje mi się, że to był skok. odkąd się ustabilizował, jest grzeczniutki, jak aniołek, zero niepotrzebnych krzyków, coraz większe zainteresowanie otoczeniem, uśmiechy na prawo i lewo :) trzymaj się, na pewno niedługo będzie ok!
 
Jesteśmy w domu z maluszkiem ale tylko na 2 tygodnie - potem znów do szpitala na diagnstykę - wyniki badań są złe - próby wątrobowe bardzo podwyższone i nie wiadomo co się dzieje. Przez te 2 tygodnie jesteśmy na Nutramigenie żeby sprawdzić czy te złe wyniki nie są spowodowane skazą białkową. Boje się jak cholera! wątroba jest tylko jedna:(
Dziś Krzysiu kończy 2 miesiące! i rośnie jak na drożdżach - urodził się 1890 g a teraz ma 3575 g i kurcze ciężko mi z nim jak go nosze;)
Nie byłam jeszcze u gina bo nie mam kiedy a jajniki mnie nawalają o zgrozo aha i jestem już po pierwszym okresie - bezbolesny i trwał tylko 3 dni - mam nadzieje że już tak zawsze będzie:)
asia ja też mam chustę - wydałam na nią 130 zł a mały jej nie lubi:( mam nadzieje że się przekona do niej jak będzie większy i będzie chciał świat oglądać.
Zazdroszczę Wam tych spacerów - my na razie się werandowaliśmy bo co chcę iść na spacer to lądujemy w szpitalu ale myślę że uda nam się jutro wyjść na chwilkę.
 
Kota super, że juz po szczepieniu 2kg ??? ładny przyrost :)
Pyszczku dobrze, że juz w domku jesteście

współczuje nieprzespanych nocek u nas to samo co 2h na jedzonko, bidny kaszlał mały i katar:(

Pyszczku ale czym okazuje, że nie lubi chusty płacze w chuscie czy jak? kolezanki mówiły mi, że jak dobrze zawiąże to powinnam miec ręce wolne i nie musze "podtrzymywac" maluszka jak jest xle zawiązany to moze płakac. próbuj może miał zły dzień ?
mój Kubat sie w 5 sekund uspokaja w chuście i sobie zasypia i tak go odkładam do kołyski, zreszta w kołysce śpi super a łózeczko nie bardzo
 
anma- nie pomogę bo moje dziewczyny smoczka nie tolerują
pyszczek- o matko, oby z wątrobą było ok, zdrówka !
asia- a kręgosłup od noszenia nie boli ? dzieci coraz cięższe będą


Chwalić nie będę, nic z tego, ale Kasia znowu przespała całą noc od 23 do 6.30 i to sama ją budziłam, bo mnie z kolei obudziła Ola 6.15 że chce pić :wściekła/y: no cóż dzieci mają swoje prawa.
Wczoraj zanim na dobre zasnęła Kasia z pare godzin chciała być przy cycu, ciągnęła nerwowo, łapczywie i już myślałam że kryzys laktacyjny, bo cycki jak wydmuszki ale uff w końcu zasnęła, sama sie umordowała.
 
Za nami nawet niezla noc, pobudka na karmienie tylko o 1 i 5 rano, wiec nawet wyspana jestem. Dwie poprzednie nocki mielismy tragiczne. Płacz i krzyk...W dzien podobnie. Nie mialam nawet czasu was porzadnie poczytac, co zaczynalam to maly marudzil :(
Dzis idziemy na 15 na szczepienie, mam nadzieje ze obejdzie sie bez wiekszego płaczu. Ciekawa jestem bardzo ile wazy Alanek. Cztery tygodnie temu mial 4350.
 
Pyszczku, dobrze, że jesteście już w domku. Co do jajników, to mnie prawy tak napierdziela od czasu, do czasu, że szok, ale podobno wszystko z nim ok, na usg nie ma nieprawidłowości, nie wiem i gin też nie wie dlaczego, ale liczę, że się uspokoi.

Dziewczyny, robiłyście już sobie badania typu morfologia itd?
 
Anma ja mialam smoczek TT o takim samym kształcie jak ten i moj syn nie chcial go ssac. Natomiast Aventu teraz uzywamy i jest ok, tak wiec ja moge polecic Ci Avent.

Freiya ja tez mam policystyczne jajniki i z tego powodu planuje nie stosowac zadnej antykoncepcji...
 
Dziewczyny moj Ben od dwoch dni tez marudzi i naokraglo ma rece w buzi :szok: jak karmie to nie chce ani cyckanani butli wiec glodny raczej nie jest, smoczka tez nie chce ale nauczyl sie ssac kciukni czasem mu wychodzi ale zastanawiam sie czy to skok czy moje dziecko moze zaczyna zabkowac?! Kurde wiem ze tp raczej smieszne zeby tak myslec i nie wiem moze glupia jestem ale mojego M dziecko urodzilo sie z dwoma dolnymi jedynkami wiec wszystko jest mozliwe. Co myslicie? :-(
 
reklama
Jesteśmy po szczepieniu i Emilka znów dogadalaby się z Kubusiem Koty ;) byla bardzo dzielna, zaplakala tylko przy zastrzyku. Waży 5010g czyli w 6 tygodni przybrała kilo siedemset, super bo też dużo ulewa ale to nic skoro ładnie przybiera.

Dostalysmy krople i czopki w razie gorączki, a odstawiamy debridat bo to on powoduje pewnie bóle brzucha. Zostaje nam biogaja i w razie czego bobotic albo infacol.
 
Do góry