reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Dzień dobry i ja :) w dwupaku.
Zdziwiona strasznie jestem, bo jak co noc miałam przepowiadacze, tak dziś tylko 2 :confused: może to jakaś cisza przed burzą...
Ale brzuch mnie tak jakby ćmi. No zobaczymy... czekam, wyczekuję... oj już bym mogła rodzić :) albo z 12 na 13 grudnia jak pisałam, żeby było imieninowo bądź urodzinowo :)

A ja się zastanawiam co z Nereidą i Firanka??
A ma ktoś kontakt z Salsik?

Udanej soboty dziewczyny :) i porodowej ;p data nie głupia :)

O i mamy grudniowego maluszka następnego :) a swoją drogą to czuję pewną presję ;p bo Nikuss miała taki sam termin ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nikuss ty kusicielko, tak sie szybko uwinelas!!! No super, ciesze sie ze tak ladnie ci poszlo i masz swoja kruszynke przy sobie. Gratki zloze na odpowiednim watku ;-)

Ja tez chce.......:-D dalej czarujcie, smarujcie itd. Ide kopac ziemie do ogrodka na choinke moze to pomoze? Wczoraj szafe wysprzatalam, sciagalam rzeczy ze strychu, nawet przenosn lozeczko do pokoju na dole rozlozylam zeby moc w nim chowac Bena przed Zuzia i kilka skurczykow w nocy i tyle :angry: jedyne co mnie dopadlo to glod :-D
 
witajcie!przez dwa dni nie miałam dostępu do internetu,dlatego dzisiaj miałam masę do czytania.Ale super wieści,gratuluję wszystkim mamusiom!
Mła-jakbyś zgadła,wszystko co robię,ma mnie przybliżyć do tego,żeby zamieszkać w nowym mieszkanku.Oczywiście ciężkomi to wychodzi,a M.ciągle walczy z kuchnią.Kurcze,końca nie widać.Teraz czekam na "oglądaczy" mojego mieszkania,a po południu k0orzystam z uprzejmości koleżanki,która pojedzie ze mną na nowe M i pomoże mi trochę tam ogarnąć.Nie mam doświadczenia w kwestii wynajmu i nie wiem na co mam zwrócić największą uwagę.
 
Hej kochane:)

Super że jest nowy dzieciaczek;*

Ja nie wyspana. Od wczoraj boli mnie bardzo cały dol brzucha. Jest on ciągły i wydaje mi się że coraz silniejszy. Nie wiem co mam o tym myśleć. No i ciągle plamie. Lekarz wczoraj powiedział że jestem juz w terminie i że mogę rodzic. I chyba juz bym bardzo chciała. Nie mam juz siły.

Oluchna wysłałam Ci swój nr na pw
 
No to nam się Nikuss uwinęła. Super, że mamy nowego dzieciaczka.
Zobaczymy ile nowych maleństw przyniesie nam pełnia :-)

Zmykam zaraz w odwiedziny do dziadków. Następnie poczekam, aż M wstanie ze spania po nocnej zmianie, obiadek i pojedziemy wieczorkiem do rodziców.
Tak na marginesie, moja mama miała wczoraj robiony makijaż permanentny i jestem bardzo ciekawa jak wygląda :-)
 
Czyli pełnia poskutkowała i mamy kolejnego maluszka:-D

U mnie zupełnie nic się nie dzieje, wyszorowałam wczoraj łazienkę na kolanach, poszła w ruch też biała armia i nic!! Zero jakichkolwiek bóli....ale mały od wczoraj mniej aktywny i tylko się przeciąga/jedynie wieczorem trochę szaleje...
A czy herbatke z liści to w aptece można kupić? Czy tylko w jakiś zielarskich ?
 
Witam w dwupaku,i sie szykuje na KTG:blink:
Dagne - firanki to juz nie ma bardzo bardzo długo !!!! Nereida tez jakos do nas nie zaglada ...trzeba by bylo spojrzec kiedy ostatnio sie logowaly na BB
Agapa- spytam sie jak najbardziej .dzis pelnia wiec moze byc troszke ciezarówek jak przyjade z KTG to napisze:tak:
lysa- no to nas sporo bedzie w weekend na porodówce:-D

To sie Nikuss szybciutko uwinela.... Ja tez tak chce...:-:)sorry2:

Lece dziewczynki milego popoludnia:*
 
reklama
cześć dziewczyny:)

melduję, że my nadal w szpitalu już sobie popłakuje po cichu bo martwie się o moją kruszynkę i chciałabym już być w domku:(:(:(
wpadnę później pa!
 
Do góry