reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2011

Nie wiem jak to się stało... normalnie przegapiłam wiadomość o tym że Rojku ma już swoją córeczkę:szok:

Sosnowiczanka cos Ci słabo ta rycynka działa skoro miałaś jeszcze ochotę wpałaszować mega wypasionego pączka:-D

Phelania oby faktycznie to było to:tak:

mimozami cieszę sie razem z Tobą. Super, że malutka może zostać w domu:tak:

Nastazja kochana, głowa do góry!! Z każdej sytuacji jest jakieś wyjście, na pewno prędzej czy później wszystko się ułoży:tak:

nikuss, masz zakaz patrzenia na takie rzeczy!!! Zrozumiałaś kobieto??;-)
 
reklama
Mimozami, super że Hania może zostać z Tobą w domku! Nie miałam jak napisać, ale kciuki trzymałam :)

Właśnie rozmawiałam z koleżanką, która urodziła kilka tygodni temu. Od momentu odejścia wód do porodu zeszło.... 2 godziny! Niestety taka szybka akcja poskutkowała kilkunastoma szwami :/
Czop zaczął jej odchodzić tydzień wcześniej, a ruchliwość dziecka na 3 dni przed porodem bardzo wzrosła. Mówi nawet, że miała wrażenie, że to mała przebiła jej pęcherz płodowy kiedy wierzgnęła.
Ale - uwaga! - dzień przed porodem szorowała fugi, prysznic i fronty meblowe :D Poleca też białą armię ;)
 
Moje drogie na mnie rycyna nie podzialala. No przynajmniej nie w taki sposob w jaki bysmy sobie tego życzyły:eek:


A o której ją piłaś, bo czytałam , że potrafi dopiero po 6-8 godzinach ruszyć;-)


Wysprzątałam sypialnię, kącik dla małego gotowy, spakow2ałam nawet rzeczy, które Tz ma przywieźć na wypis . Chyba wszystko gotowe. Teraz na spokojnie posprzątam resztę domu .
Dałam do podcięcia zasłony i mi babeczka chyba dziurę wypaliła, bo dzwoniła, że problem ... czy nie może być normalnie ....:wściekła/y:
 
reklama
Milva rycyne pilam miedzy 10 a 11 wiec juz troche minelo...
Zaraz zbieram sie spac, przed chwila byla pielegniarka i powiedziala ze o 5,30 lewatywa a zaraz po 6 jedziemy na porodówkę... Trzymajcie kciuki dziewczyny zebym wyszla z niej z Alanem a nie tylko pokłuta i po kroplówkach. I z porodowki to chyba nie bede do was pisała;-)
 
Do góry