reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Czesc dziewczyny tu wika tamto konto skasowane chcialam wam napisac ze Igorek mial wypadek zabrala nas karetka :( i ostrzec was błagam zapinajcie pasy w krzesełkach pilnujcie i sprawdzajcie czy sie umia czy nie z nich wysliznac .wstac itd ..!!! błagam zebyscie nie musialy przezywac tego co ja :(

edit: nie mam dostepu jeszcze do zamknietego wiec napisalam tutaj... widze ze pare lasek tu pisze....
Wika, trzymajcie się tam w zdrowiu. Cieszę się, że już strach minął i wszystko jest w porządku. Uściski dla Igora.

Dziewczęta ja piszę gościnnie. Padł mi dysk w laptopie i nie mam dostępu do netu w inny sposób. Jestem załamana bo straciłam zdjęcia (m.in. z roczku i świąt) i inne ważne informacje. Zanim rozwiążę sytuację pewnie potrwa to 2-3 tygodnie. Nie piszcie dużo bo nie dam rady nadrobić. Buziole dla was i dzieciaczków.
 
hej , mam pytanie o buty a raczej sandałki do chodzenia po domu, zuzia na razie nie chodzi sama jeszcze tylko przy meblach ale jak już chodzi to na bosaka dosłownie bo skarpetek nie uznaje, ortopeda ostatnio powiedział żeby kupić takie butki do chodzenia po domu z odkrytymi palcami na rzepy, polecił firmę befado, słyszałyście o takiej i jak to u Was z tymi butami jest?
 
Hidi ja kupiłam Tomkowi z befado....choć osobiście nie jestem przekonana do tego żeby dziecko w domu chodziło w papciach!
Są fajne w przystepnej cenie!
Zdania ortopedów też są podzielone!

Teraz u Hani wyszło płaskostopie i koslawość
Neurolog powiedziała że to przez to że chodziła w skarpetkach z gumową podeszwą po domu a nigdy w papciach
Babka która kierowała nas na rechabilitacje powiedziała że to absolutnie nie od tego i dziecko może chodzić w skarpetkach
A co lekarz to inna opinia:(

Wiec Tomek śmiga pół dnia w skarpetkach a pół dnia w papciach:)

I najważniejsze..papcie dopiero jak dziecko dobrze chodzi!
 
aga dzięki:-) tak właśnie myślę że jak już zacznie sama pewnie chodzić to kupię, na razie niech lata boso jak lubi:) a i jeszcze czytałam w książce tego fizjoterapeuty Zawitkowskiego co udziela się w programie Mamo to ja że na bosaka to jak najdłużej niech dziecko lata...

i jeszcze jedno - jak te butki z befado wyglądają? maja twardą podeszwę i sa na rzepy???
 
Moja Julka biega tez w tych takich skarpeto balerinkach... wczesniej biegala w papcach ale ze wzgledu na wiotkosc i to jak nozka wyginala sie w butkach nosimy calkiem plaskie i o niebo lpiej chodzi... ja sie nei martwie ze ta nozka jej sie wygnie i ze ja zlamie.
 
reklama
Do góry