reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

Daffi ciesz się, że w ogóle ci je bo zawsze może być gorzej.

zaraz koniec spania pewnie, już godzina i 15 min :-D to ja się z wami żegnam. do przeczytania za jakiś czas.
 
reklama
Daffi ciesz się, że w ogóle ci je bo zawsze może być gorzej.

zaraz koniec spania pewnie, już godzina i 15 min :-D to ja się z wami żegnam. do przeczytania za jakiś czas.

no poniekad sie ciesze ale raczej za malo dla takiego dziecka mleko.. zwlaszca ze Julka pije od wczoraj to Nestle Junior.
 
no tak ale w tym wieku same mleko jesc to raczej nie bardzo i nie idzie jej przekonac. jak cos jej daje to zamyka buzie odrwaca a jak da sie wcisnac to po chwili lapkami z buzi wyciaga. i badz tu madra.....

marzka na zaparcia robilam wsyztsko i jak juz w koncu pusci i poleci wtedy kupa taka rzadka to za chwile jest to samo.

Marta witaj:)

Nie martw się. Ali też miał taką fazę i mu przeszło. Będzie ok
 
Nie martw się. Ali też miał taką fazę i mu przeszło. Będzie ok
jak dlugo trwala u niego?

Daffi a czemu podajesz jej to mleko?

hmm a wiec mozecie mnie zlinczowac.. podalam je wczensiej bo i tak zmieniac bede musiala bebilon jest za drogi a ten wyjdzie cenowo tak samo ale o 250 g wiecej.


no i super. jakis dziad ktory codziennie dzwoni domofonem bym mu drzwi otworzyla obudzil mi Julke. Spala raptem 15 min!!!!!!!
 
jak dlugo trwala u niego?



hmm a wiec mozecie mnie zlinczowac.. podalam je wczensiej bo i tak zmieniac bede musiala bebilon jest za drogi a ten wyjdzie cenowo tak samo ale o 250 g wiecej.


no i super. jakis dziad ktory codziennie dzwoni domofonem bym mu drzwi otworzyla obudzil mi Julke. Spala raptem 15 min!!!!!!!

Ze 3 tygodnie.
Co do mleka to Ali od półtora mies je takie po roku. Aha a tańsze jest gerber i szczerze lepiej małemu smakuje niż Bebiko
 
reklama
Do góry