reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Oj no właśnie nic :-D
spać nie mogłam ;-) Budziłam się co chwilę...chyba brak mi nocnych pobudek już :-D

Hmmm....dopiero teraz przypomniało mi się że oprócz pobudek dzieci tez spać nie mogłam bo miałam straszne koszmary....z forum w roli głównej:( Chyba muszę skończyc się przejmować bo bedę chodzila jak zombi:)
 
fikusku no pewnie, ze Ala chce z wami popisać:)
aga no ja do swojego co jakiś czas krzyczałam auć tak profilaktycznie, żeby jeszcze bardziej uważał;)
marta najśmieszniejsze jest to, ze mąż się nagimnastykował a i tak miałam cesarkę:) Ale przydało się to w połogu.
 
He he Moka ...z tym auć to mi się przypomina jak połozna mi szwy ściągała..tez tak profilaktycznie krzyczałam:):):) Aż do czasu jak mnie na prawdę straszliwie bolało a wtedy mi nie uwierzyła:)
 
Aga aż tak źle, że masz forumowe koszmary?
Mi się chyba tylko raz forum śniło (aż dziwne) i to chyba Lori była ;-)
 
reklama
Do góry