reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
daffi no nie bądź taka, nie zaburzaj mojego cennego snu;)
cherie, fikusku ale ja to 160cm w kapeluszu, a 53kg nigdy nie ważyłam i jeszcze mi wszystko w pupsko poszło:(
No dobra już nie marudzę. Jak samo spadnie to będę się cieszyć, jak nie to trudno, bo do diety to ja się nadaję. Teraz robię brzuszki co by mój brzucho lepiej wyglądał hihi
Uciekam spać, daffi tylko proszę bez upiorów:) Dobrej nocki!
 
daffi no nie bądź taka, nie zaburzaj mojego cennego snu;)
cherie, fikusku ale ja to 160cm w kapeluszu, a 53kg nigdy nie ważyłam i jeszcze mi wszystko w pupsko poszło:(
No dobra już nie marudzę. Jak samo spadnie to będę się cieszyć, jak nie to trudno, bo do diety to ja się nadaję. Teraz robię brzuszki co by mój brzucho lepiej wyglądał hihi
Uciekam spać, daffi tylko proszę bez upiorów:) Dobrej nocki!
mi wszystko poszlo w brzuch,bo stare spodnie w nogach i pupsku dobre a w pasie sie zapiac nie moge:D i na diecie juz z ttyzien jestem albo i wiecej:) nawet nie pamietam kiedy sie tak wkurzylam ze ja zczelam:) no ale po ubraniach widze ze juz troszke sie mnie mmniej robi:)
 
Wszystkiego najlepszego dla Robercika emiry i Patryka beaci z okazji ukonczenia 6 miesiecy!!!:-):-):-):-):-):-):-):-)

Dołączam się do życzeń :-)

rowniez zyczymy nalepszego:)

Robercik i Patryś - sto latek :)

przyłączam się do życzeń:) dużo zdrówka przystojniaki :)

Wszystkiego Najlepszego Dla Czupurka Emiry:):):):)
kocham jego wlosy!

i Patryczka Beaci! :-)

wlasnie dolaczamy sie do zyczen!DUZO ZDROWKA PRZEDE WSZYSTKIM!

od nas również sto lat!!!

Robercik i Patryczek -Wszystkiego Najlepszego i Zdrówka duuuuużo!!!!!!!!!

I ja sie dolaczam do zyczen!

U nas dokładnie tak samo z rozmiarem jak u Was :-)
Witam się, mam chwilę, bo mała zasnęła to trochę poczytam Was wstecz.

I dołączam się do życzeń dla dzisiejszych solenizantów :tak:

mialam pytac jaki to wozek ale poznije wkleilas linka - mi sie bardzo podoba :)



no ptak ptakiem ,biedny ukapal go ,a ja w tym czasie zanselam ahahahah ,przyszedl i sie zaczol przytulac to dostal zjeb...e ze mnie obudzil a ja zmeczona i to nie on bedzie wstawal w nocy tylko ja ! ahhahahaha zakrylam sie poduszka i obrucilam z fochem na druga strone !!!!!!!!!!!!!!!
rano wstal Jarek i mowi ze zrobilam sie OSCHLA !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak Boga kocham nie pamietam co by mnie wybudzal hahahahhaha !!!!!!!

Wiec ptak ptakiem ukapany ale nie wykorzystany!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-D:-D



My tez zyczymy wsiego dobrego



Thx darlingu moj kochany!





My was tez bardzo mocno kochamy ! NO to ja ci wspolczoje usypiania ,u nas sie uspokoilo troszke nie doscv ze zasnol sam po zabawie w lozeczku to jeszcze 2 pobudki i to tylko po to aby go poprawic :)
Tak wiec jest dobrze!I bedzie jeszcze lepiej :) - tak mi sie wydaje :dry:

A ja stawiam ze to lek separacyjny !!!U Julci ! Poczytaj o skoku rozwojowym !!!NO chyba ze zebalki ! ale czego by usypiac sie bala !!!!



No ja tez kocham wlosy Robercika _ MOJ ULUBIENIEC JAK NIC!!!!!

Juleczko, Filipku - gratuluję ząbków:) Fajna sprawa i z doświadczenia wiem jak strasznie radują te ząbki Pociechy:)

Najlepszego dla Solenizantów! Moc buziaków!;*

Ja się zastrzelę.
Jak nie zaglądam dłużej niż kilka godzin to nawał stron,że masakra normalnie.
Mój brzdąc juz spi,ale coś czuję,że mi zrobi w nocy niespodziankę,bo te ząbki nie dają jej spokojnie spac.
ciągle sie budzi i marudzi ,szkoda mi jej ,mogłyby już wylezc.
Ja uciekam bo padam na pysk.

Wszystkim solenizantom zycze wszystkiego co najlepsze a chorowitkom zdrówka.
Brawa dla Julii i Fifiego! :tak:
Ja to tez bym wolała troche z tymi zębolami poczekac...ale widze,że Kini sie ze wszystkim spieszy.
Nie mam pojecia jak to dzisiaj zrobila,ale siadła na chwilę.
w szoku byłam.
No ale ie o to chcialam zapytac - powiedzcie mi czy wasze pociechy juz ładnie trzymają np zabaweczkę??ładnie łapią??
bo moja tak jakby chce,ale nie zawsze jej wychodzi.
widzę że lewa rączka sprawniejsza od prawej.

dobre dobre.Ja żeby moja przespała mi całą noc musiałabym chyba z pól litra sama wydoic,heehe.

Witam się i ja:)
Jakoś ostatnio weny do pisania nie mam. Ale dzielnie podczytywałam.
Wszystkiego najlepszego dla małych jubilatów z ostatnich dni.
Gratuluję Fifiemu i Julce ząbków.
Dołączamy do zwolenników ciągnięcia firanek, zabawy pilotem i komórką:) Nie mogę normalnie porozmawiać przez telefon jak mam Alę na kolanach, bo zaraz mi wyrywa. A jak przyłożę jej do ucha to namiętnie słucha, nawet jeżeli po drugiej stronie nikogo nie ma hihi. I też zaczęła mówić sylabami, przeróżnie je składa i tak wychodzi jej: baba, bapa, papa, mama, awa i tego typu śmieszne rzeczy. Ale mogę tego słuchać i słuchać.
ula to zaszalałaś z tymi trzema piwami, mnie by po jednym wywróciło (od roku nic nie piłam poza lechem free)
asia Twoje komentarze to można czytać na poprawę humoru, zawsze się gęba uśmiechnie:)
Hmm nie wiem co jeszcze miałam napisać. Może cofnę się o kilka stron i coś jeszcze skrobnę.


Dziekuje (6-miesieczny juz Robeczek :tak:) i jego mama (czyli ja ;-))

PRZEKOCHANE JESTESCIE!!!
 
ja to samo zjadlam dzis tylko lyzke ziemniaczkow i kotlea schabowego ot cale moje jedzenie dzisiaj! i 3 kawy do tego!

Oj Daffi 3 kawy? wodę pij, to się organizm oczyści :tak: i staraj się jeść częściej :warzywka, owoce, gotowane mięsko - tyle samo kalorii co schabowy z ziemniakami :tak:

I nie dołujcie się wagami kobity!! I ja dużo ważę :p
Żadne diety cud tylko jedzenie z głową :tak: Jak masz ochotę - zjedz to ciastko i nie miej wyrzutów, bo to gorsze od tego ciastka ;-)
Zadowolona mama, która nie złości się sama na siebie to zadowolone dziecko ;-)
Ja teraz korzystam z sezonu i wcinam wszystko co się da :-D Arbuzy, truskawy, czereśnie, rzodkiewię itd Bez diet czuję się lepiej :-)
 
Witam się z rana -niewyspana koszmarnie i z moooooocną kawą w ręku. Po przedwczorajszej nocy usiadłam sobie wieczorkiem zeby w akcie desperacji przeczytasć książkę, która mea ma w chomiku- o usypianiu dzieci, ślęczyłam nad kompem do prawie pierwszej nad ranem ( dlatego nie pisałam z Wami), a moje kochane dzieciątko obudziło mi się o 3 nad ranem i ani myśli o zaśnięciu, koszmar jakiś.. i coraz bardziej zastanawiam się nad wprowadzeniem tego planu w życie, ale mam pytanie do dziewczyn, które to juz zrobiły bądź próbowały - czy jest on skuteczny??? i jak zapatrujecie sie na pozostawianie dziecka samego w łóżeczku przed zaśnięciem mimo jego protestów? ja zawsze czekałam, az młody zaśnie -dopiero poźniej wychodziłam z pokoju, i przyznam ze będzie mi cięzko to wszystko zmienić, ale jestem naprawdę w desperacji, bo od prawie 6 miesięcy nie przespałam w nocy jednym ciągiem dłużej niż 3 h a bobudek nigdy nie było mniej niż 2-3.
a jeszcze dzisiaj jedziemy na weekend do teściów, a ja jż jestem zmordowana;)
 
a tak swoją drogą- dzisejsza data (26 czerwiec) utkwiła w mojej głowie bo rok temu w ten dzien byłam na usg gdzie pierwszy raz widać było Filipka w całejk okazałości ( rączki nóżki i duzy brzusio) :)
 
Sylwia ja czytałam tę książkę :tak: i mi się nie podobała :no: Każde dziecko jest inne i nie można je wsadzić w sztywny schemat - takie moje zdanie. Ja intuicyjnie wiem, jak usypiać małego. Ze spaniem nie ma problemów - ale z zasypianiem w dzien gorzej. W nocy śpi jak suseł, w dzień też kima duuużo, ale usypia się go gorzej, bo jasno i żadne żaluzje nie pomagają. Eh jak będzie starszy, to już będzie lepiej. Grunt że wieczór idzie gładko ;-)
My w jednym pokoju spimy, więc Ci nie powiem, jak to jest, jak dziecko samo zasypia...tz ja czytam małemu baję i zazwyczaj zasypia przy niej, a ja odchodzę. Ale nawet jeśli nie zasnie, a baja się skończy, ja odchodzę i to wszystko. Po czasie zasypia sam ;-) Ostatnio się zaczął budzić koło 22 :szok: Ale otwiera szeroko oczy, rozgląda się, a jak widzi, że wszyscy go zlewają, zasypia dalej :-D
 
reklama
Sylwia,ja tak robie z malym:) ze wkladam do lozeczka on mi sie tam wywalkuje i pada:) no a jak mi sie spieszy to zasypia u mnie bo jest szybciej. Ale mysle ze jak dzie3cko robi wielkie protesty to moze sie zrazic do lozcezka i w ohole nie chciec w nim przebywac.
Ksiazki nie czytalam takze to tylko moje zdani:)
i w ogole to hej dziewczyny:)
 
Do góry