reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
a już myslałam, że mój taki potężny:-D Karmisz butlą? Bo już nie pamiętam...jak tak to ile mu dajesz?

karmiłam Nutramigenem i piersią, mieszanki zjadał ok. 90 + 60 ml mojego co 3-4 godziny. ale od jakiegoś tygodnia jest wyłącznie na piersi.

Pytanie do KOLKOWYCH mam jak tam dzieciaczki dalej maja dlugie maja napady czeste itd/?? troche lepiej??

bardzo rzadko (odpukać...), ale jak już jest kolka to mimo że nie trwa długo, ale bardzo go męczy.
 
DaFF biedna Juleczka..
a to mija czy dziecko sie musi juz z tym zmagac caly czas??

skaza znika w 100% a to moze miec do konca zycia. poki co jest za mala by zrobic testy alergiczne... nie wiadomo na co jest uczulona i od czego to moze byc.... jednym mija inni maja to do samego konca! mam kolezanke z AZS i naprawde dziewczyna ma fatalna skore zwlaszcza na twarzy i dloniach... biedna zmaga sie z tym i tez juz ma dosc!
 
Pytanie do KOLKOWYCH mam jak tam dzieciaczki dalej maja dlugie maja napady czeste itd/?? troche lepiej??
moj maly mial po5 godz masakrycznie krzyczal
gdy zaczol sie przezerac do ryk do 18 godz jesli czytalas moja dluga wypowiedz dzisejsza to wiesz o czym mowa ,a jak to u Ciebie wyglada???
 
skaza znika w 100% a to moze miec do konca zycia. poki co jest za mala by zrobic testy alergiczne... nie wiadomo na co jest uczulona i od czego to moze byc.... jednym mija inni maja to do samego konca! mam kolezanke z AZS i naprawde dziewczyna ma fatalna skore zwlaszcza na twarzy i dloniach... biedna zmaga sie z tym i tez juz ma dosc!
oby ten pediatra sie mylil!!
 
p.s, ja nadal na tych smieciach a nie w krk...
zadusc tylko mojego meza...:wściekła/y:

A czemu?Nie chce sie przeprowadzic?

U mnie powoli robi się toz samo, młody mnie ciąga co godzinę dosłownie, nie trzyma się już w ogóle starych pór karmienia ....... nie dam ? - ryk, dam ? za godzinę znowu ryk .......wczoraj przestawiłam mu kąpiel i strzeliłam sobie sama tym samym kulke w łepek :-D wstałam co 2 godziny na karmienie, noc miałam z głowy .........

dzisiaj już nic nie wymyslam a tak superancko zasypiał mi po kapieli, spał 6 godz! od 2 dni ........:crazy: teraz co 2 mam HardCore ...

Na błędach człowiek się uczy .....

umcy,umcy ...

U mnie w dzien tez je czesto:tak:ale najwazniejsze ze chociaz w nocy moje sutki odpoczywaja:-D

nasivin na pewno pomoze! julka po 2 dniach zakrapiania nasivinem juz katarku prawie nie miala!

a my dzis znow zmagamy sie z wysypka! kapiele w oilatum nie poomagaja smarowanie bepanthenem takze! dzis to juz w ogole masakkra!!!!
dobrze bylo tylko 1 dzien a widze ze wkurza ja to i nie chce dac sie dotknac na buziuni!!!!!! juz mnie szlak trafia!!!

Daffi my jutro idziemy do dermatologa:tak:zobaczymy co mi powie?U mnie raz jest,raz jej nie ma i najlepsze jest to ze nabialu nie jem juz chyba ponad 5 tyg,wiec od czego?

My bylismy na spacerku:-)ale dzisiaj piekna pogoda:-)slonko swieci ze bylismy az 2 godzinki:-)
 
pediatra! dermatolog w gorzowie jest najblizszy a maz pracuje do 18 i nie moze sie zwolnic:-( pozatym kasa potrzebna a teraz jest tak krucho ze nie wiem jak te kilka dni do konca m-ca przezyc! ehhhhhhhh

My na szczęście mamy blisko super dermatologa i o dziwo na kasę chorych:tak:
I to jest jeden plus roboty na zmiany...jak trzeba jechać do doktora to Arek jest:tak:
A ztym czekaniem do pierwszego ( u nas 10:-D) to coś o tym wiem:tak: Jeszcze rok temu teżbyło ciężko...teraz na szczęście trochę lepsze zarobki...ale i mniej szaleństw...ja już nie pamiętam kiedy sobie kupilam jakiś ciuch nieciążowy:no:...
 
reklama
Daffi my jutro idziemy do dermatologa:tak:zobaczymy co mi powie?U mnie raz jest,raz jej nie ma i najlepsze jest to ze nabialu nie jem juz chyba ponad 5 tyg,wiec od czego?
dziecięce AZS mają podłoże alergiczne (pokarmowe, kurz, sierść zwierząt, czasem pyłki) czesto mowia ze z dzieciecego AZS sie wyrasta! kurcze ja mam szynszyla ale on nie ma siersci tylko futerko i to zwierzak ktory nie uczula pozatym jest w klatce caly czas w kuchni.. julka nie ma z nim stycznosci! w sumie to moze byc wszystko!!!

mam nadzieje ze u ciebie da sie zaradzic jakos!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry