reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

w ogóle to dzisiaj se nam mija .. zaledwie 20 miesiąców razem..
ciekawe czy mój chłopina pamięta..

a nam 6 lat od pierwszej randki...

ja juz tyle razy dzieci kapalam ze chyba sobie poradze :)
zawsze najpierw mycie na reczniku a potem siup do wody i pluskanko :)

A ja na przewijaku tylko buźkę, a reszte w wanience!

to tak jak moj...
pakujecie juz torby do szpitala??

:no::no::no:

Dagmara-ja też bym chciała rodzić w domu bo nie znoszę szpitali:tak:

Z tego powodu też chciałabym w domu i jeszcze dlatego, że będę się spieszyć do dziewczynek i denerwwać jak sobie radzą beze mnie. Ale jak sobie pomyślę sprzątaniu, krwi na prześcieradłach itd. to mi się odechciewa.

Moje dziecko jakieś nadpobudliwe! Ciągle się wierci. Uwielbiam to uczucie, ale pamiętam, że M1 i M2 ledwo ledwo się przeciągały w brzuchu więc teraz się nakręcam, że może coś nie tak.

POzdrowionka dla nauczycielek w dniu edukacji! Ja mam na dyplomie magister edukacji w zakresie nauczania języka angielskiego. No to idę świętować! Do wieczorka!
 
reklama
spokojnie mozesz sobie pozwolic na pomalowanie wlosow... dzidzi to nie zaszkodzi a ty poczujesz sie lepiej:) sama o tym mysle ostatnio baardzo intensywnie...

juz na sama mysl czuje sie lepiej dzis lece kupic przybory bo moja przyszla bratowa ktora notabene tez jest w ciazy w 39 tygodniu:-) jest fryzjerka i sama zaproponowala zeby mi jakis balejaz walnela i jutro pojde do niej smialam sie tylko ze jakby mi tylko pol wlosow zrobila i nagle zaczela rodzic co to by bylo haha miala bym niezly psikus na glowie:-D:-D:-D
 
a nam 6 lat od pierwszej randki...



A ja na przewijaku tylko buźkę, a reszte w wanience!



:no::no::no:



Z tego powodu też chciałabym w domu i jeszcze dlatego, że będę się spieszyć do dziewczynek i denerwwać jak sobie radzą beze mnie. Ale jak sobie pomyślę sprzątaniu, krwi na prześcieradłach itd. to mi się odechciewa.

Moje dziecko jakieś nadpobudliwe! Ciągle się wierci. Uwielbiam to uczucie, ale pamiętam, że M1 i M2 ledwo ledwo się przeciągały w brzuchu więc teraz się nakręcam, że może coś nie tak.

POzdrowionka dla nauczycielek w dniu edukacji! Ja mam na dyplomie magister edukacji w zakresie nauczania języka angielskiego. No to idę świętować! Do wieczorka!
tylko się nie upij soczkiem:-D
ja z M. 21 października będziemy mieli 2 lata od pierwszej randki:tak:
 
juz na sama mysl czuje sie lepiej dzis lece kupic przybory bo moja przyszla bratowa ktora notabene tez jest w ciazy w 39 tygodniu:-) jest fryzjerka i sama zaproponowala zeby mi jakis balejaz walnela i jutro pojde do niej smialam sie tylko ze jakby mi tylko pol wlosow zrobila i nagle zaczela rodzic co to by bylo haha miala bym niezly psikus na glowie:-D:-D:-D
tylko radzę się nastawić,że kolor może wyjść nie taki jakbyś chciała albo farba nie będzie się trzymać bo już miałyśmy takie przypadki na forum:tak:
 
Zostałam sama??
mąż miał się dzisiaj ze mną kąpać i poszedł spać:eek:
słyszałyście o lasce która podchodziła 13 razy do egzaminu na prawko i po 13 razie (zawsze nie mogła wyjść z placu) złożyła zawiadomienie do prokuratury że w wordzie mają ruchome tyczki i linie bo ona dobrze robi łuk tylko oni jej pachołki przesuwają:-D
skierowali ją na badania psychologiczne:tak:
i strach sie bać spotkać taką agentkę na drodze:-D
Hahaha, dobre:-)
 
wika_20 ja bede rodzila na lubartowskiej bo i tam mam lekarza prowadzacego......... co do pozostalego czasu- no coz fakt... juz coraz blizej...nie da sie ukryc...


mea.... podziwiam za spokoj.....i opanowanie....

aha no ja sie nastawilam na Staszica ale nie mam tam ani lekarza ani poloznej ale to nic jak sie nie uda to pojade na lubartowska i lub janczewskiego a
moka 83 pisala ze na lubartowskiej ponoc remont jest porodowki i ze moga odsylac
 
reklama
Witam Grudniowe Mamy
Ja na szczęście nie mam krwotoków, ale za to zmorą moją jest od samego początku puchnięcie stóp:/ i nic nie pomagało. Raz miałam zabawną sytuacje, że jechałam do pracy zawieść L4 i przed samym budynkiem rozwalił mi się but Koledzy i koleżanki z pracy miały niezły ubaw nie mówiąc o dzieciach
Jednak utrapieniach ciążowych to przeokropne są rozstępy i to pierwsze pojawiły się na pośladkach.
Jeśli chodzi o krwotoki to łagodzą je zimne okłady
Pozdrawiamy
 
Do góry