reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2009

reklama
Kupuj gracham nie dosładzany jest
NO wlasnie taki dzisiaj kupilam i buleczki grahamki tez ....i powiem ze niegdy nie lubialam ,,,wolalam zwykle bulki i zwykly chleb z pieczywa jasnego ...a dzis ...ooo 2 buly na raz wrabalam z szyneczka i pomidorami - niewiem czy az tak mi smakowalo czy az tak glodna bylam hahahahahah
 
To juz zglupialam bo gdzies tam wyczytalam ze wlansie ciemne pieczywo ma mniej weglowodanow :confused2: i ze jest lepsze niz jasne .ajjj ....to ja juz nic niewiem ,zobacze jak wieczorkiem bede miala :sorry:
W gruncie rzeczy ciemne jest lepsze ale czasami mozesz sie zawiesc.Ja czytalam ze najlepszy jest chleb graham bo wlasnie do razowych dodaja miod. A i warto kupowac taki na ktorym jest podany sklad to wtedy jestes pewna choc najlepiej to sprobowac samemu na jaki jak reagujesz.Ja nie moge jesc bulek
 
Nie macie takiego wrażenia czasem że wasze maleństwo wogóle nie śpi ? wczoraj jak kładłam się spac to mała kopała, rano jak wstałam to jak tylko oczy otworzyłam t czułam że dalej "tańcuje", i tk cały zień z naprawde krótkimi przerwami...,trochę się martwię bo ile taki maluszek może nie spać, ...
 
reklama
Nie macie takiego wrażenia czasem że wasze maleństwo wogóle nie śpi ? wczoraj jak kładłam się spac to mała kopała, rano jak wstałam to jak tylko oczy otworzyłam t czułam że dalej "tańcuje", i tk cały zień z naprawde krótkimi przerwami...,trochę się martwię bo ile taki maluszek może nie spać, ...
MOje tez ma od czasu do czasu takie dni :) Teraz jest spokojne ,wydaje mi sie ze ma juz swoje pory w ciagu dnia :) Rano gdy sie obudze :) ...po poludniu po obiadku :) no i wieczorkiem az do nocy ...a tak w ciagu dnia to walnie od czasu do czasu do mamie znac ze wsio ok :)
 
Do góry