reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
WITAM!!!!
Oj głowa mnie boli ale nocka przespana mały właśnie zasnął ;-):-)
A mój woła tylko tata a jak płacze mamamam a i moja mała siostrzyczka ostatnio nauczyła go wołać ej :-D:-D
KASIA prezesik pewnie się wymęczył po tylu nie przespanych nocach to teraz odsypia:tak::-D
MADZIA trzymaj się ;-):tak:
SYLWIA zdrówka dla MARCELKA:tak::tak:
ELCIA to fajnie że OLIWKA mówi do lusterka a mój to się tylko przegląda w nim i jak mu się znudzi to bije w lusterku samego siebie:-p:-D
VIKI film podobno fajny i super że ci się remont podoba:tak::-D
ASIA zdrówka dla FILIPKA;-):tak:
JUTRZENKA ja też nie lubię jeżdzić autobusami a przeważnie jak jedziemy na Śląsk masakra dobrze że nie jeżdze tam tak często:-p:tak:
MIŁEGO DNIA!!!!
 
Joanna a do mnie nic nie napiszesz :crazy::crazy::crazy::-p

Tosiaczek18 witaj. Napisz nam coś więcej o synusiu i o sobie. Zapraszamy! :-);-):-D

Ja już popracowałam i koniec na dziś. Jutro dwie głowy do zrobienia... :tak:
 
Witam, i ja sie melduje
U nas w ogole nieprzespana noc, tzn Olivier budzil sie co 45 minut. A juz myslalam ze bedzie lepiej.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Marcelku, Filipku- wracajcie do zdrowia
Tosiaczek- WITAMY :-)
 
Tosiaczek witaj:-):-):-)

A tak na serio jeśli chodzi o mówienie naszych dzieci to z mojego to mały narcyz rośnie bo ciągle tylko ja ja ja:-D:laugh2:


Ale nudy, nieeeee??:baffled:
 
Tosiaczek witaj w naszych skromnych progach ;-):-)
Zaraz wychodzę z domu, kolejny raz czeka mnie wizyta w biurze porad obywatelskich, może w końcu coś załatwię:tak: A jutro fizjoterapeuta, znając Oliśka znowu będzie palił franka, że strasznie zmęczony jest ;-):-D:-D:-D
 
witam

wskoczyłam na chwilę bo nie chce mi się nic robic wczoraj zamontowali szafę i teraz trzeba Kuby pokój posprzątać jego ciuszki przekładać poukładać firanki nowe zawiesić ( w sumie nie wiem po co ale...) R nawet sam wczoraj dużo zrobił posprzątał wszystko i poukładał w szafie nowej :)szok: to z nowości) tak czy inaczej mam lenia i jeszcze prasowanie mnie czeka blech

viki ja byłam ostatnio na przebudzeniu mnie sie bardzo podobała le to nie komedia romantyczna bo takowych nie lubie ale thriller bardzo fajny polecam

Kuba zlapał katar troszke tez kaszle kurcze niedobrze bo w sobotemieliśmy iść na basen byłam wczporaj u lekarza i powioedziała że możemy na basn iśc tylko go wysuszyć dobvrze przed wyjściem i czapa na głowę
no zobaczymy


aaa Kuba zaraz zwali kwiatka bo ciągnie za liście i wywali zaraz wszystko :-D:-D

miłego dnia
 
reklama
Kasia- Olis pali franka, jak mu sie nie chce???:-D:-D:-D:-D
Paula- 2 glowy do zrobienia- swietnie to brzmi :-D
Elcia- pracuj pracuj, ktos tu musi w koncu cos robic ;-):-D

No fajne to mamowanie jest. Oliwier zaczal dopiero niedawno, ale uwielbiam jak mi mamuje nad glowa. A poza tym, to jeszcze tylko baba mowi i to wszystko... Malomowny ten moj synek....;-)
 
Do góry