reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudzień 2007 - wątek główny!!!

reklama
No i uciekły baby jedne:-pPaula jesteś?:confused:

Anulka my małego różnie usypiamy, czasem zasypia sam podczas zabawy, a zazwyczaj jak przychodzi pora snu, robimy butle z mlesiem i dajemy małemu...pare łyków i spi....chociaż oczywiście zadrzaja się dni kiedy mały płacze, marudzi......i usypianie trwa wtedy chwile dłużej:tak:
 
Anullka u nas na noc mała sama usypia od dawna sama w łóżeczku.:tak:Dodam że pierwsze chyba dwa miesiące spała z nami w łóżku :szok::no: ale jakos nie odczułam tego bo była mała i łatwo poszła nauka spania w swoim łóżeczku.

A w nocy też je. I za nic nie da się oszukac piciem.:no:Jak jej dam wodę albo herbatkę w nocy to na 5 min i zaraz krzyk o mlesio... :-( no je raz, czasem dwa razy... trudno.. jakos mi to bardzo nie przeszkadza.
Moja siostra rodzona (ma teraz 12 lat) jadła do 6 roku życia w nocy :szok: jeszcze ja pamiętam jak wstawałam do niej, mama była na noce w pracy a ja grzałam kaszkę i w dziób...

Dotka jestem!!! :-)
 
moja Aga jest jeszcze na cycusiu ale staram sie dawac jej juz kaszke zabardzo nie chce jej pic wybrzydza mi robaczek ale cycusia z miła checia zjada :-) nauczyłam ja zasypiac własnie przy cycu i w moim łuzku a teraz mam małe problemy budziła ni sie w nocy co 2 godziny od trzech dni ucze ja zasypiac samodzielnie płacze ale po 20 minutach śpi
 
heheh jak to nasza szefowa zobaczy to ja cos chyba trafi hihiihihihihi
anulka kolezanka dota albo paula opowiedza ci chetnie historie o edytowaniu postow :))
 
Dzieki Anulka!:-)
Wiecie co, ide sie wykapać i spaciu....dzisiaj dostałam @ ,tak sie kiepskawo czuje...

Do jutra ciotki!
papatki:-):-)

ps.Stefa a Ty co nie potrafisz???
Anulka staraj sie nie pisać post pod postem.....buźka!:-)W każdej chwili mozna edytować...pa!
 
Ostatnia edycja:
reklama
No włanie Dotka... Mało, mało... Są takie co codziennie odswierzają a inne??? Gdzie jestecie dziewczynki... ???

Viki!!! Co porabiasz??? Ogarniasz się pewnie po tym sląsku...:-)
Sylwia układa graty po przeprowadzce...;-);-)
Grzechotka... hmmm.... no własnie nie odzywa się. Mąż pojechał a ta do kompa pewnie dojsc nie może... :-D:-D:-D melduj się Kochana....
Madzia na wakacjach.... :tak:
Co u Anetki??
Weroniczka wróciła ale ważny zakup na głowie... :tak::-)
Agatka miała się odezwac. Pewnie jak uspi swoją słodką diablicę to zajrzy do nas...:sorry2::sorry2:
Kasia! A Ty gdzie??? Obraziłas się??? ;-);-);-):-):-):-)
Nasz ranny ptaszek Przyzybela też chyba się urlpouje jak dobrze pamiętam...
Monia już tydzień pracy zaczęła...
Ela a tobie dziecko płacze??? :-D:-D:-D
Asmodis, Soida, Aneczka co u was???
Basia, Joanna, Diana a wy???
... można wyliczac i wyliczac....

Tyle kobiet a cisza że ho,ho...

Anulka w regulaminie forum jest wzmianka, że nie można pisac posta pod postem. Żeby Cię nie zablokowali. :-) Jak chcesz co dopisac do swojej wypowiedzi to użyj opcji EDYTUJ, dopisujesz o czym zapomniałas i ZAPISZ.
A moja jeszcze nie siedzi. Tzn. chwilkę i zaraz gleba... :-)

Stefanka :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry