reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudnióweczki u lekarza

Lista wizyt grudniaczków:
*Majka23x 5.01 położna
*Jadwiga 5.01 pediatra
*aneta_ck 6.01 położna
* Grama80 9.01 usg
*nonkatoja 16.01 usg bioderek
*aneta_ck 17.01 pediatra i szczepienie
*xXxIzulqaxXx 18.01 szczepienie
*nonkatoja 20.01 pediatra i szczepienie
*krasnal 20.01 gin
*elifit 2.02 ortopeda
*elifit 3.02 pediatra i szczepienie
*IzulaxXx 6.02 pediatra i usg
 
Ostatnia edycja:
reklama
My po ważeniu zadowoleni:) Mała waży 3480, 300 g w tydzień także nadrobiła braki:)
20.01 mamy ortopedę i pod koniec stycznia szczepionkę.
 
Pierwsza dawka innoferu podana. Jeszcze kwas foliowy i wit D. Innofer czarna paskuda ale ladnie pachnie ;) choc w smaku chyba nie bardzo bo mój maluszek połowę wypluł niestety. Ale przy drugiej połowie byłam madrzejsza, bo dałam mu popić wodą, i mimo ze butli nie lubi to automatucznie pociagnal troszke wody i wtedy po prostu połknął lekarstwo mimo woli. Damy rade ;)



Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, ja juz nie wiem co robić... mała mi słabo przybiera... mleko w piersiach jest, przystawiana jest prawidłowo, je często nawet co 2 godziny, ale krótko i tylko z jednej piersi... juz mi brakuje pomysłów jak ja zmobilizować... po karmieniu ściągam laktatorem jeszcze mleko wiec na pewno jej nie brakuje... po prostu nie chce więcej... w poniedziałek będzie położna- boje sie ze będzie znów mówić ze trzeba dokarmiać...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Basia a ile przybrała? Jedna pierś jest ok tylko musi dłużej saać. Nie podajesz jej butli prawda?

W ciągu 3 tygodni 410g, a teraz przez 3 dni nic. Butle dostawała bo była dokarmiana początkowo mm a potem moim mlekiem ale szczerze mówiąc nie radzi sobie z nią za dobrze, jak dokarmianie spadło do 100mldziennie położna powiedziała żeby odstawić butle. Właśnie wiem ze musi dłużej ssać ale nie wiem jak ja przekonać... w ogóle wydaje sie być spokojna i zdrowa... nie wiem co robić...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A spadła z centyla?
Nie ma już żółtaczki?
Postaraj się nakarmić ją tą samą piersią której nie dokończyła, tam będzie gęstsE mleko. Jak ci śpi w nocy? Może warto wybudzać, nocne jest pożywniejsze

[emoji813] Lili ur. 18.12.2016r [emoji813]
 
Do góry