reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

reklama
Moj lekarz powiedzial, ze on mnie nie wypusci, moge sie wypisac na wlasne zadanie. Bo powiedzial ze nikt mi nie zrobi 3x dziennie ktg. I to ze dzisiaj wyszly przeplywy ok to nic nie znaczy. Kur.. juz mam dosc.. powiedzial, ze prywatnie u niego moze mi zrobic we wtorek usg i tam ocenic przeplywy. Pytalam co ma niska masa do ktg? Odpowiedzial, ze monitorujemy czy np nie bedzie spadku tetna. Ale dlaczego ma byc? Po co mam tu lezec? Pomocy ...
 
@majka23x a po kiego grzyba Ci ktg 3 razy dziennie? A przepływy jak dobre, to chyba dobre. Ten Twój lekarz jest naprawdę jakiś dziwny; najpierw Ci problemy z szyjką wymyślał, teraz to...
 
@majka23x jeśli masz zamiar tam rodzić to mogą robić problemy jeśli się wypiszesz na własne żądanie :( to jest kweetia tych 3 dni żeby odzyskali kasę z nfz.
Najlepiej dla ciebie by było się wypisać wiadomo. Ja ci tylko mówię jak to wygląda w kwestii potem.

♡ 39 tc jeszcze tydzień do spotkania z Lilcią ♡
 
Trzymaj ręke na pulsie, zgłoś się na to ktg i przepływy, pilnuj ruchów maluszka. No i ciesz się druga połową :)
 
A ja doradzać nie będę tylko Majka uważaj na siebie postępuj zgodnie z własnym sumieniem byś później nie mówiła po co ja to czytałam i ich słuchałam. To jednak lekarze, oni trochę racji też mają.
 
reklama
@majka23x
Ten twój gin to swirniety trochę albo sobie robi klientów do szpitala po prostu.
Ja też mam 3 razy dziennie ktg, już drugie usg bo waga też mniejsza no ale ty masz fizjologiczna zdrowa ciąże :)!!
Ja tam posiedze tutaj do końca tyg przyszłego :/ i pewnie jeszcze z Dzidzia więc :/ ... wakacje w szpitalu.
 
Do góry