reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudnióweczki u lekarza

Dzięki Karolina :)

Młody waży 2740g !!!! Jest wielgachny !!!
Wielkość na 36/37 tyg! A jestem w 34tyg i 2 dniu!!!
Ćwiczył oddychanie, przepływy dobre, wszystko super, 4d nie udało się bo buzia była wtulona w łożysko.
Wizyta na 21 listopad, termin wg USG 27 listopad, taki naskórek Wielki

Waga dobrze, nie tyje trzymam się z tymi.kg hehe.

I wymaz na gbs pobrany z pochwy i pupy...

Czekam na resztę dziewczyn :)
Moja w tym wieku (34t+2)wazyla 2kg ;) ale my drobni jestesmy to i ona wiekoludem nie bedzie

thgfflw1k3inkyc3.png
 
reklama
Dzięki Karolina :)

Młody waży 2740g !!!! Jest wielgachny !!!
Wielkość na 36/37 tyg! A jestem w 34tyg i 2 dniu!!!
Ćwiczył oddychanie, przepływy dobre, wszystko super, 4d nie udało się bo buzia była wtulona w łożysko.
Wizyta na 21 listopad, termin wg USG 27 listopad, taki naskórek Wielki

Waga dobrze, nie tyje trzymam się z tymi.kg hehe.

I wymaz na gbs pobrany z pochwy i pupy...

Czekam na resztę dziewczyn :)
Super waga. Gratki wizyty:)

Moja podobnie w 34 plus 6 wazyla. 2606 wiec nie jest az tak dużo ;)

My juz tez po wizycie. Wszystko dobrze. Szyjka bez zmian zamknięta. Główka nisko tak jak myslalam. Na szczescie na dole :) ktg tez dobrze. Hemoglobina jeszcze podskoczyla 12.5 moge odstawic zelazo. To z pozytywnych wiesci. A z negatywnych moj gin na sam koniec mojej ciazy ma urlop kurde. Za tydzień jeszcze ktg i dopiero na 30.11 mam przyjsc a ja cholera w ten dzien do szpitala mam sie zglosic. Bede powaznie z córką rozmawiac zeby wyszla w okolicach 15 i juz :D nie mierzyl jej dzis doktor bo poniary mialam w szpitalu tydz temu. Sprawdzil tylko ulozenie brzusio i lozysko i wszystko tam git :)


 
Mój Franio w 33t 2d wazyl 2 kg. Dzisiaj zaczynam 35 i ciekawosc mnie zzera ilez teraz wazy a wizyta dopiero za 2 tyg. :(

Lola mysle, że waga twojego synka jest ok. większość malenstw z naszego forum ma podobna wage.

Aneta widzę że czeka cie poważna rozmowa z córką. :) przygotuj sobie dobre argumenty bo może być ciężko ja przekonać do wcześniejszego wyjścia :) przeciez w brzuszku jest tak dobrze :)
 
Super waga. Gratki wizyty:)

Moja podobnie w 34 plus 6 wazyla. 2606 wiec nie jest az tak dużo ;)

My juz tez po wizycie. Wszystko dobrze. Szyjka bez zmian zamknięta. Główka nisko tak jak myslalam. Na szczescie na dole :) ktg tez dobrze. Hemoglobina jeszcze podskoczyla 12.5 moge odstawic zelazo. To z pozytywnych wiesci. A z negatywnych moj gin na sam koniec mojej ciazy ma urlop kurde. Za tydzień jeszcze ktg i dopiero na 30.11 mam przyjsc a ja cholera w ten dzien do szpitala mam sie zglosic. Bede powaznie z córką rozmawiac zeby wyszla w okolicach 15 i juz :D nie mierzyl jej dzis doktor bo poniary mialam w szpitalu tydz temu. Sprawdzil tylko ulozenie brzusio i lozysko i wszystko tam git :)


haha mówiłam że szyjki figlary, jeszcze Anetka do 40tc donosisz ;)
a tak naprawdę to ruletka to jest, wielka niewiadoma.
 
Dzięki Karolina :)

Młody waży 2740g !!!! Jest wielgachny !!!
Wielkość na 36/37 tyg! A jestem w 34tyg i 2 dniu!!!
Ćwiczył oddychanie, przepływy dobre, wszystko super, 4d nie udało się bo buzia była wtulona w łożysko.
Wizyta na 21 listopad, termin wg USG 27 listopad, taki naskórek Wielki

Waga dobrze, nie tyje trzymam się z tymi.kg hehe.

I wymaz na gbs pobrany z pochwy i pupy...

Czekam na resztę dziewczyn :)

Super waga. Gratki wizyty:)

Moja podobnie w 34 plus 6 wazyla. 2606 wiec nie jest az tak dużo ;)

My juz tez po wizycie. Wszystko dobrze. Szyjka bez zmian zamknięta. Główka nisko tak jak myslalam. Na szczescie na dole :) ktg tez dobrze. Hemoglobina jeszcze podskoczyla 12.5 moge odstawic zelazo. To z pozytywnych wiesci. A z negatywnych moj gin na sam koniec mojej ciazy ma urlop kurde. Za tydzień jeszcze ktg i dopiero na 30.11 mam przyjsc a ja cholera w ten dzien do szpitala mam sie zglosic. Bede powaznie z córką rozmawiac zeby wyszla w okolicach 15 i juz :D nie mierzyl jej dzis doktor bo poniary mialam w szpitalu tydz temu. Sprawdzil tylko ulozenie brzusio i lozysko i wszystko tam git :)


Super wieści dziewczyny. Ciekawa jestem ile mój będzie ważył przy kolejnej wizycie.

a mówią że sie myli do 500g. Tiaaa
U mnie tuż przed porodem z usg wychodziło, że synek waży jakoś 3500, a urodził się 3810, czyli tylko jakieś 300 g wahnięcia.
 
Szczerze mam nadzieję ze mała w okolicy 38 tyg sama wyskoczy. Ja tak strasznie to wywoływanie wspominam. Kurde 4 dni mnie meczyli w szpitalu a potem mały z infekcja sie urodził i jeszcze 6 dni bylismy.

A z tymi szyjkami to tak wlasnie jest ze nigdy nic nie wiadomo.
Niby sie skraca od 26 tyg i miekka jest i krwawi a trzyma mocno :) hehe jestem z niej dumna ;) :D


 
reklama
Do góry