reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2024

Czy też macie taki duży brzuch? Niedługo 4 miesiąc a wyglądam jak bym na końcówce 5 była 😅 z synem dopiero w piątym miesiącu zaokrągliło a teraz tak naprawdę od samego początku ciąży brzuch rzuca się w oczy 🙈
 
reklama
Czy też macie taki duży brzuch? Niedługo 4 miesiąc a wyglądam jak bym na końcówce 5 była 😅 z synem dopiero w piątym miesiącu zaokrągliło a teraz tak naprawdę od samego początku ciąży brzuch rzuca się w oczy 🙈
I w sumie fajnie 😊 Brzuszki ciążowe wyglądają super 😊
Ja przytyłam na samym początku ciąży ok 4 kg (wcześniej byłam aktywna, a pierwszy trymestr byłam wiecznie zmęczona i głodna), więc nastąpiła akumulacja kg. Od połowy 3. miesiąca waga w miejscu. Znowu mam siłę, spaceruję, chodzę sobie na siłownię (ale już nie ćwiczę ani kardio, ani siłowo).
Niedawno się w pracy się już musiałam przyznać (w 17 tygodniu), ale nikt nie podejrzewał. Brzuch mi już trochę widać, ale jak ktoś nie wiedział, to podobno nie podejrzewali. Inna sprawa, że zwykle ubierałam się tak, żeby nie eksponować brzucha (kompleksy + lordoza).
 
Czy też macie taki duży brzuch? Niedługo 4 miesiąc a wyglądam jak bym na końcówce 5 była 😅 z synem dopiero w piątym miesiącu zaokrągliło a teraz tak naprawdę od samego początku ciąży brzuch rzuca się w oczy 🙈
U mnie szybko zaokrąglił i na początku szybko było 3kg do przodu, ale teraz waga stoi od ponad miesiąca, a brzuszka się bardziej i tak uwidacznia 🙂 w pierwszej ciąży nie miałam brzucha do 20tyg 🙈
 
Czy też macie taki duży brzuch? Niedługo 4 miesiąc a wyglądam jak bym na końcówce 5 była 😅 z synem dopiero w piątym miesiącu zaokrągliło a teraz tak naprawdę od samego początku ciąży brzuch rzuca się w oczy 🙈
Mam tak samo . Zależy od dnia jeszcze ale brzuch już mam okrąglutki i ewidentnie ciążowy . Do grudnia to będę się toczyć chyba 🙈
 
A jak u was z odczuwaniem ruchów dzidziusia? Nic a nic ? Podobno w kolejnych ciążach znacznie szybciej czuć te ruchy 😊 nie mówię o kopaniu ale jakieś smyranie od środka 😊 ja czasami odczuwam hmm miejscami takie twardnienie w różnych miejscach wydaje mi się że to jest to 🥰
 
A jak u was z odczuwaniem ruchów dzidziusia? Nic a nic ? Podobno w kolejnych ciążach znacznie szybciej czuć te ruchy 😊 nie mówię o kopaniu ale jakieś smyranie od środka 😊 ja czasami odczuwam hmm miejscami takie twardnienie w różnych miejscach wydaje mi się że to jest to 🥰
Nie, to nie są jeszcze ruchy dziecka. To stawianie się macicy (najczęściej występuje po dużym wysiłku bądź ruchu)
W pierwszej ciąży ruchy poczułam 19+0, a w drugiej grubo po 22 tygodniu. Wszystko zależy od tego gdzie masz umiejscowione łożysko, czy z przodu czy z tyłu. Zapytaj ginekologa 🙂
 
reklama
Nie, to nie są jeszcze ruchy dziecka. To stawianie się macicy (najczęściej występuje po dużym wysiłku bądź ruchu)
W pierwszej ciąży ruchy poczułam 19+0, a w drugiej grubo po 22 tygodniu. Wszystko zależy od tego gdzie masz umiejscowione łożysko, czy z przodu czy z tyłu. Zapytaj ginekologa
A te stawianie macicy nie dotyczy całego podbrzusza? 😊 Z synem nic takiego nie miałam 😊
 
Do góry