reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Tak bez owijania to mamy podejrzenie nowotworu/guza plus serducho mi niedomaga😐 ale maluch siedzi w brzuszku żywy więc może dotrwamy do wigilii🙂 mamy wysokie ryzyko preeklampsji i przedwczesnego porodu,trochę fatalnie się czuję..
Dobrze jest być moderatorem, wtedy możesz nawet wylądować w szpitalu i nikt z grupy nie wyrzuci 😀 W grupie czy poza nią - trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny żeby szczęśliwie doczekać do końca roku.Jakbyś chciała z kimś pogadać to pisz na priv. No chyba że dziewczyny przyjmują z powrotem synów i córy marnotrawne do grupy prywatnej 🤨😀
dużo zdrówka 😘
Również może napisz może do @aniaslu może anoz 🙂 ja wiem że są zasady ale czasami może je raczej nagiąć 😉
 
Cześć, jestem na forum nowa i trafiłam na nie z polecenia, podobno można naprawdę mocno się uspokoić czując wsparcie od dziewczyn,które mają ten sam etap ciąży ;) Obecnie jestem w 20+0 tc, równa połowa ale może nie za późno tutaj trafiłam. termin porodu 18 Grudnia 2023;) obecnie płeć niepewna, co kolejna wizyta zmiana zdania , stanęło na dziewczynce. Początki trudne, jeden pobyt w szpitalu w 10tc z zagrożeniem poronienia. Obecnie oporcz niefajnych objawów , tj pojawienie się od 2trymastru wymiotów , bóle brzucha okresowo mam się całkiem dobrze , od dwóch tygodniu czuje ruchy, ale wlansie moje pierwsze pytanie brzmi czy normalne jest to że w zasadzie są one wyczuwalne zawsze w tym samym miejscu i oczywiście w podbrzuszu głównie 🤔 postaram się nadrobić też tematy z ostatnich tygodni , miłej nocki 🥰

Hej,
Ja mam dziecko w położeniu miednicowym i czuje ruchy nisko, mniej więcej w tym samym miejscu zawsze :)
 
Cześć, jestem na forum nowa i trafiłam na nie z polecenia, podobno można naprawdę mocno się uspokoić czując wsparcie od dziewczyn,które mają ten sam etap ciąży ;) Obecnie jestem w 20+0 tc, równa połowa ale może nie za późno tutaj trafiłam. termin porodu 18 Grudnia 2023;) obecnie płeć nieznana, co kolejna wizyta zmiana zdania , stanęło na dziewczynce. Początki trudne, jeden pobyt w szpitalu w 10tc z zagrożeniem poronienia. Obecnie oporcz niefajnych objawów , tj pojawienie się od 2trymastru wymiotów mam się całkiem dobrze , od dwóch tygodniu czuje ruchy, ale wlansie moje pierwsze pytanie brzmi czy normalne to jest że w zasadzie są one wyczuwalne zawsze w tym samym miejscu i oczywiście w podbrzuszu głównie 🤔 postaram się nadrobić też tematy z ostatnich tygodni , miłej nocki
Hej,
Ja mam dziecko w położeniu miednicowym i czuje ruchy nisko, mniej więcej w tym samym miejscu zawsze :)
Zastanawiam się czy takie położenie ewentualnie może się jeszcze zmienić 🤔 skoro no jesczze dużo czasu zostało
 
Cześć, jestem na forum nowa i trafiłam na nie z polecenia, podobno można naprawdę mocno się uspokoić czując wsparcie od dziewczyn,które mają ten sam etap ciąży ;) Obecnie jestem w 20+0 tc, równa połowa ale może nie za późno tutaj trafiłam. termin porodu 18 Grudnia 2023;) obecnie płeć nieznana, co kolejna wizyta zmiana zdania , stanęło na dziewczynce. Początki trudne, jeden pobyt w szpitalu w 10tc z zagrożeniem poronienia. Obecnie oporcz niefajnych objawów , tj pojawienie się od 2trymastru wymiotów mam się całkiem dobrze , od dwóch tygodniu czuje ruchy, ale wlansie moje pierwsze pytanie brzmi czy normalne to jest że w zasadzie są one wyczuwalne zawsze w tym samym miejscu i oczywiście w podbrzuszu głównie 🤔 postaram się nadrobić też tematy z ostatnich tygodni , miłej nocki

Zastanawiam się czy takie położenie ewentualnie może się jeszcze zmienić 🤔 skoro no jesczze dużo czasu zostało
To zależy od konkretnego delikwenta w brzuszku. U mnie syn ruszał się w glownie w jednym miejscu, a obecny lokator skacze od biodra do biodra.
Tu jest ładna animacja:

 
Ogólnie są ćwiczenia na obrót gzuba do góry nogami, leżenie z biodrami w górę a nawet afirmacje 😅 ciekawa jestem czy jest sens to robić. Zapytam lekarza na następnej wizycie :)
Czy któraś z Was to może praktykowała?
 
To zależy od konkretnego delikwenta w brzuszku. U mnie syn ruszał się w glownie w jednym miejscu, a obecny lokator skacze od biodra do biodra.
Tu jest ładna animacja:

Ja się tak zastanawiam też ,bo praktycznie nie widać mi brzucha jak mówię że to połowa to mają mnie ludzie za wariatkę 🫣 kiedy brzuch zacznie rosną , to moja pierwsza ciąża , wiem że kwestia mocno indywidualna ale jakieś lekkie obawy czy to prawidłowo są , kontrola wizyta za dwa tygodnie więc na pewno to będzie moje pierwsze pytanie ...
 
Cześć dziewczyny, skończyłam ostatnio antybiotyk na zapalenie zatok, i od razu po tym przyszła infekcja pochwy, chyba grzybica.. wizytę u gin mam w środę za 3 dni.. stresuję się, nie wiem czy tej wizyty nie przyśpieszyć, w aptece dano mi maść clotrimazoulum, że dla kobiet w ciąży też spokojnie można brać, trochę pomogło, ale nie za wiele, dalej swędzi, piecze i są upławy. Biorę też trivagin, ale martwię się żeby maluszkowi nic się nie stało.. jak myślicie, czy wizyta w środę nie jest mimo wszystko za późno?
 
reklama
Ja się tak zastanawiam też ,bo praktycznie nie widać mi brzucha jak mówię że to połowa to mają mnie ludzie za wariatkę 🫣 kiedy brzuch zacznie rosną , to moja pierwsza ciąża , wiem że kwestia mocno indywidualna ale jakieś lekkie obawy czy to prawidłowo są , kontrola wizyta za dwa tygodnie więc na pewno to będzie moje pierwsze pytanie ...
Jak jesteś szczupła to nawet przed porodem brzuch jest mały. W pierwszej ciąży u mnie brzuch sie zaokrąglił w 24tc..Dziecko mocno rośnie dopiero w III trymestrze 🙂
 

Podobne tematy

Do góry