reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Cześć dziewczyny,może do was jeszcze dołączę.Nie byłam jeszcze u lekarza ale beta tydzien temu pokazala wzrost 100% wzrost i ponad 4200 jednostek ( pewnie już więcej, bo zaczęły się całodniowe mdłosci).Termin z OM pokazuje 24.12..
@Blondi_87 można mi wpisać lekarza na 11.05, jakoś muszę do niego dotrzeć 🙂
 
reklama
Jest już zarodek ale mlodsza niż ostatnio. Wg ostatniego USG powinien być dziś 6t3 d a jest 6t0d Już był lepszy sprzęt i teraz mi się wszystko zgadza tp 26.12.2023 zarodek ma 0.34 cm zaczyna bić serce. Pęcherzyk ciążowy 1.19 cm kartę ciążowa już założyła. Kolejna wizyta 30.05.2023
@Blondi_87 muszę cię prosić o ponowna zmianę tp na 26.12 i dopisać wizytę 30.05
 
Jest już zarodek ale mlodsza niż ostatnio. Wg ostatniego USG powinien być dziś 6t3 d a jest 6t0d Już był lepszy sprzęt i teraz mi się wszystko zgadza tp 26.12.2023 zarodek ma 0.34 cm zaczyna bić serce. Pęcherzyk ciążowy 1.19 cm kartę ciążowa już założyła. Kolejna wizyta 30.05.2023
@Blondi_87 muszę cię prosić o ponowna zmianę tp na 26.12 i dopisać wizytę 30.05
Gratulacje dla Was! Teraz dużo zdrówka🥰! A ja czekam właśnie na czwartkową wizytę wtedy będzie 7t2d i mam nadzieję że też zobaczę już serduszko😊
 
Ja zaraz jadę na wizytę...stres jak cholera czy serduszko nadal bije . Na szczęście mąż idzie ze mną
 
U mnie dziś znów był incydent z plamieniem, teraz po ponad 2 h drzemce z moim bobasem plamienie ustało.
Staram się tak analizować i znów było to kilka dni po usg, możliwe że to przez to? Bo to dziwny zbieg okoliczności.
 
U mnie dziś znów był incydent z plamieniem, teraz po ponad 2 h drzemce z moim bobasem plamienie ustało.
Staram się tak analizować i znów było to kilka dni po usg, możliwe że to przez to? Bo to dziwny zbieg okoliczności.
A ile dni po usg? Może to być zupełny przypadek.
 
reklama
chyba trochę za długo, 1-2 dni to chyba jeszcze mogłoby być po usg, ale może wypowie się ktoś mądrzejszy :)
Mi lekarz powiedział na pierwszej wizycie, że mam delikatną nadżerkę i pokazał mi krew na wzierniku i mówił żeby się nie martwić, bo to od tej nadżerki. Po wizycie miałam jakoś 2-3 dni brązowy śluz a ostatniego dnia nawet taką nitkę czerwoną. Ale musiało być faktycznie od tego, bo później już nic mi nie było a z ciążą wszystko ok 🙂
 

Podobne tematy

Do góry