reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Dziewczyny a znacie jakąś apkę ciążową która pokazuje kalendarz ciąży na zasadzie że można łatwo sprawdzić jaki będzie wiek ciąży w przyszłości? W sensie np patrzę na 12 marca to mi wylicza 12+1 przykładowo. Bo te co używałam jednak pokazują tylko wiek ciąży na dzień bieżący.

Swoją drogą śmieszną apką jest himommy, codziennie wiadomości od naszego dziecka 😅
 

Załączniki

  • Screenshot_20230429_144423_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20230429_144423_Samsung Internet.jpg
    277,2 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Dziewczyny a znacie jakąś apkę ciążową która pokazuje kalendarz ciąży na zasadzie że można łatwo sprawdzić jaki będzie wiek ciąży w przyszłości? W sensie np patrzę na 12 marca to mi wylicza 12+1 przykładowo. Bo te co używałam jednak pokazują tylko wiek ciąży na dzień bieżący.

Swoją drogą śmieszną apką jest himommy, codziennie wiadomości od naszego dziecka 😅
Preglife.
W narzędziach jest kalendarz
 
nie, ubezpieczenie to ubezpieczenie, a pakiet medyczny to pakiet medyczny. Z Medicover nie dostanę odszkodowania za np. złamanie, to jest zupełnie co innego i polisę ubezpieczeniową mam też z pracy ale to całkiem co innego 🤦‍♀️
Wiem korzystałam z pakietów medycznych. Uważam, że jest to dodatkowa forma "ubezpieczenia" . Czyli w ramach pakietu (ubezpieczenia) możesz korzystać z wizyt u specjalistów w ramach składki na pakiet/ubezpieczenie. Przynajmniej ja to tak zawsze rozumiałam. Nie chcę się wymadrząć bo u mnie tak było, że miałam umowę. Drugiej umowy nie widziałam bo mąż u sobie w pracy wybierał nam pakiety medyczne, ale podejrzewam że musiał podpisać umowę, z której wynikały warunki i zakres.

W każdym razie nie wnikam . Chciałam tylko podpowiedzieć gdzie ewentualnie można szukać informacji.
 
Jakbym miała poprzednie porody bez powikłań to też rozważałabym medi, albo poród domowy. Zresztą robiłam to w pierwszej ciąży, ale m.in. mój lekarz prowadzący mi to odradził.
Na pewno bedziesz miała dużo lepsze doświadczenia, niż przy porodzie w przepełnionym szpitalu na NFZ (nawet z wykupioną położną i prywatną salą).
A powiesz na czym polegały tamte powikłania?
 
Wiem korzystałam z pakietów medycznych. Uważam, że jest to dodatkowa forma "ubezpieczenia" . Czyli w ramach pakietu (ubezpieczenia) możesz korzystać z wizyt u specjalistów w ramach składki na pakiet/ubezpieczenie. Przynajmniej ja to tak zawsze rozumiałam. Nie chcę się wymadrząć bo u mnie tak było, że miałam umowę. Drugiej umowy nie widziałam bo mąż u sobie w pracy wybierał nam pakiety medyczne, ale podejrzewam że musiał podpisać umowę, z której wynikały warunki i zakres.

W każdym razie nie wnikam . Chciałam tylko podpowiedzieć gdzie ewentualnie można szukać informacji.
nie, to jest całkiem inna umowa. Medicover nie prowadzi ubezpieczeń, to są zupełnie inne świadczenia 😉 Ja cały czas się odnoszę do konkretnej firmy, może PZU tak ma, bo oni sprzedają i ubezpieczenia i pakiety medyczne, ale to i tak jest dodatkowy produkt 😉
 
Wiem korzystałam z pakietów medycznych. Uważam, że jest to dodatkowa forma "ubezpieczenia" . Czyli w ramach pakietu (ubezpieczenia) możesz korzystać z wizyt u specjalistów w ramach składki na pakiet/ubezpieczenie. Przynajmniej ja to tak zawsze rozumiałam. Nie chcę się wymadrząć bo u mnie tak było, że miałam umowę. Drugiej umowy nie widziałam bo mąż u sobie w pracy wybierał nam pakiety medyczne, ale podejrzewam że musiał podpisać umowę, z której wynikały warunki i zakres.

W każdym razie nie wnikam . Chciałam tylko podpowiedzieć gdzie ewentualnie można szukać informacji.
a poza tym ja wcześniej pisałam, że w dokumentach nie ma informacji o karencji, więc te dokumenty sprawdzałam
 
nie, to jest całkiem inna umowa. Medicover nie prowadzi ubezpieczeń, to są zupełnie inne świadczenia 😉 Ja cały czas się odnoszę do konkretnej firmy, może PZU tak ma, bo oni sprzedają i ubezpieczenia i pakiety medyczne, ale to i tak jest dodatkowy produkt 😉


Poprawnie się chyba nazywa umowa opieki medycznej.
 
reklama
A korzystacie z pakietu luxmed? Mam z pracy, ale jeszcze nigdy go nie uruchomiłam, bo i tak wszystkie wizyty mam poza pakietem. Warto robić na luxmed np. badania?
W poprzedniej ciąży miałam allianz i zwracali mi część kosztów wizyt.
 

Podobne tematy

Do góry