reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Hej. Za już po wizycie. Widać pęcherzyk ciążowy który ma 4,4mm tylko i dlatego się trochę stresuje. Według miesiączki to dzisiaj 6+1 a według pomiaru pęcherzyka to 5+1. Wizyta za około dwa tygodnie. Powiedział że wtedy się wszystko wyjaśni i powinno być już widać zarodek z serduszkiem. Kto tak miał? Bo jak patrzę na Wasze wpisy to wy już zarodek miałyście w tym tygodniu....
Ja miałam w szpitalu na dobrym sprzęcie na oddziale w 6+1 badanie i nie było pewne czy plamka która tam jest to zarodek a na pewno nie było serca lekarka była pewna jedynie że jest pęcherzyk ciążowy i na podstawie tego wyliczyła że ciąża młodsza o ponad tydzień, na kolejnej wizycie był i zarodek i serduszko i potwierdzenie że owulacja musiała się przesunąć. 😁
 
Dziewczyny czy lekarz może wystawić zwolnienie 3 dni do przodu .
Jak mam zwolnienie do 9.05 a wizyta 08.05 to może wystawić od 10.05 ? :)
 
reklama
Do góry