reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Na razie mam tylko rano niewielke poczucie mdłości i trudno wchodzi śniadanie. Co do wymiotów, to w szkole rodzenia nam polecały że najprzyjemniej wymiotować białą czekoladą 😅
Ale ja jak i w poprzedniej ciąży w ogóle nie mogę jeść słodkiego i przez połowę ciąży mnie będą ratować pomidory i lekkie sałatki.
 
Ja kiedyś dla jaj to sprawdzałam (ale tylko ten wrzuciłam wyżej bo widziałam różne) i sprawdza się u mnie. U mojej mamy u moich babć i prababć :D także jesteśmy chyba bardzo podatne na niego, albo mamy szczęście nic tylko totka grać :D


U nas za to sprawdza się wróżenie z obrączką lub pierścionkiem. Wywróżyłam siedmiu koleżankom płeć. W rodzinie też wszystkim się zgadza.
 
Hej 🙂 jestem tu nowa. Mam problem z wysokim hcg. Byłam u gin w 6tyg + 6 dni, na usg ciąża tydzień młodsza, widać zarodek CRL 2,6 mm bez widocznej akcji serca. Lekarz kazał mi wykonać test z krwi, a tam wynik 100 tysięcy. Przy takiej becie chyba powinno bić już serce, a zarodek jest taki maleńki 😞
 
reklama
Mi wg obrączki wróżba niesie 3 dzieci mieszanej płci ale nie pamiętam czy 2 córki czy 2 synów haha
mojej mamy koleżanka kiedyś się śmiała że u niej się ta wróżba nie sprawdza bo wychodzi 3 dzieci a ma dwójkę dorosłych dzieci. Więc sądziła, że to się nie sprawdza. Tym czasem właśnie jest w trzeciej ciąży .
 
Do góry