reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

jeśli jedna dziewczyna, która ma termin dzień po mnie ma pęcherzyk i lekarz jej powiedział, że ciąża się może nie rozwijać to co ja mam powiedzieć? Też byłam wczoraj i mam (tylko) pęcherzyk 8mm to co to znaczy? No właśnie… Ja wiem, że jest ok, ale takie rzeczy się udzielają i mnie stresują. Druga pomimo wyśmienitych przyrostów też niezadowolona (tak @olka11135 przytyk do Ciebie, bo wiesz dobrze, że trzeba Tobą potrząsnąć, żebyś się ogarnęła), no dajcie żyć!
po dzisiejszej wizycie też mogę tak samo powiedzieć. Mój pęcherzyk ma 8,39 mm. Na początku badania wogole go nie mogli znaleźć przez tyłozgiecie. Nie ma co się nakręcać. Wiem że łatwo powiedzieć . Ale im bardziej się denerwujemy tym gorzej to wpływa na organizm. Niedługo zobaczymy bijące serduszka i czas pobiegnie tak szybko że nawet się nie obejrzymy a będziemy tulic swoją fasolki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jestem po wizycie.
7t3d wg miesiączki / 6t5d wg USG / 7,5mm zarodek
Już widoczne pracujące sierduszko.
Nadal mam ciągle brązowe wydzieliny, ale spokojnie na to patrzę. Lekarz powiedział że może być gdzieś są mały krwiaczek i powoli wychodzi i to ok. Mam roczne dziecko (to, przepraszam, 11 kg) i po prostu muszę jego czas od czasu dźwigać 🤷
Następna wizyta będę za 2 tygodnia :)
 
Ja już po 😎 Fasolka ma 1,55 cm i eleganckie serduszko 😎 Wszystko w normie, dostałam skierowanie na badania krwi i kontakt żeby się umówić na badania prenatalne między 11-13 tygodniem. Kamień z serca 🤗 Z USG teraz wyszło 8+0.
 

Załączniki

  • IMG_2833.jpeg
    IMG_2833.jpeg
    66,7 KB · Wyświetleń: 49
z Nowackim nie miałam przyjemności, ale widzę, że opinie ok 😉


Już byłam u Nowackiego i pierwszy raz trafiłam na tak konkretnego ginekologa. Wizyta trwała godzinę. U Sadowskiego też byłam, ale tylko raz w pierwszej ciąży na badaniach prenatalnych po tej jednej wizycie mogę stwierdzić, że też rzeczowy lekarz i sympatyczny taki z humorem wiadomo, że nie idziemy po to żeby lekarz był miły, ale jednak podejście do pacjenta jest ważne. Ja chodzę do profeminy, Sadowski też tam przyjmuje.
 
reklama
Do góry