reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Super! Ile podejmowaliście prób in vitro?
Jedna procedura,udało się uzyskać 5 zarodków. Pierwsza ciąża zakończona poronieniem w 8 tyg,druga ciąża zakończona szczęśliwie porodem synka,teraz zabraliśmy ostatni zarodek,no i mam nadzieje ze zostanie z nami😊ja jeszcze powtórkę bety robię w poniedziałek i dopiero wtedy będę na pierwsza wizytę się umawiać
 
Jeszcze chyba warto poczekac chwilkę 🙂 nie wiem jak reszta sądzi?
Ja bym jeszcze chwilę poczekała, są dziewczyny które dopiero będą się dowiadywać o ciąży bo nie każda z nas ma 28 dniowe cykle i nie każda była na staraczkach ja trafiłam na forum jak dowiedziałam się o pierwszej ciąży i nie wiedziałam kompletnie co teraz 🙈 więc byłam już chwilę po teście ciążowym i pierwszej wizycie, później też będzie oczywiście możliwość dołączenia do prywatnych ale wiadomo to zawsze takie uczucie że się wchodzi już do zamkniętego kręgu. Sporo z nas też ma już w przeszłość przykre wspomnienia i wejście na prywatne to będzie taki krok w przód przynajmniej dla mnie i do póki nie będę pewna tego bijącego serca jak amen w pacierzu to będę bała się iść dalej :)
 
Jedna procedura,udało się uzyskać 5 zarodków. Pierwsza ciąża zakończona poronieniem w 8 tyg,druga ciąża zakończona szczęśliwie porodem synka,teraz zabraliśmy ostatni zarodek,no i mam nadzieje ze zostanie z nami😊ja jeszcze powtórkę bety robię w poniedziałek i dopiero wtedy będę na pierwsza wizytę się umawiać
Mam wrażenie, że czytam o sobie... tzn. mam nadzieję - co do ciągu dalszego ;-)
Też miałam jedną procedurę, też 5 zarodków w piątym dniu. Pierwsza ciąża zakończona poronieniem w 9-10 tygodniu, teraz miałam drugi transfer.
 
reklama
Hejka laski, dołączam do wątku 🙂 kreski są, dzisiaj bylam u gin kontrolnie, teoretycznie 5/6tydzien ale zarodka jeszcze nie widac w pęcherzyku płciowym. Jak u Was? Widac juz? I w jakim tygodniu jestescie?
Hej. Ja też dzisiaj byłam na usg. Om 5.03.2023 narazie tylko pęcherzyk. Kolejna wizyta dopiero za 2 tygodnie
 

Podobne tematy

Do góry