reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Kochane nie wytrzymałam z tym niskim progesteronem i pojechałam już dzisiaj do mojego gina!!!!!!!
Jest pęcherzyk w dobrym miejscu 🥹
na wszelki wypadek przepisał mi progesterone besins na podwyższenie ☺️
Za 2 tygodnie mam przyjść żeby sprawdzić serduszko! (Powiedział, że jak nie wytrzymam to za tydzień już też powinno być 🤭)
 
reklama
Cześć, jestem na forum od jakiegoś czasu, obserwowałam wątek staraczek itp. miałam nawet się zapisać na testowanie kwietniowe, lecz jakoś do tej pory się nie zapisałam.

W niedzielę zrobiłam test jeden był pozytywny, a później same negatywny. Wczoraj zrobiłam test, wyszedł pozytywny, dzisiejszy też i to z ładnymi kreseczkami .Byłam rano na becie, lecz wynik będzie dopiero jutro.

Chciałabym dołączyć do Was, jeśli oczywiście mogę ☺️ Na pokładzie 10m synek, kp do tej pory ☺️

Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.
 
Beta 05.04 godzina 18:20 : 97
Progesteron: 33
Beta 07.04 godzina 13:30 : 255,50
Progesteron: 31,38

Spadł prog. Myślicie, ze umawiać na szybko lekarza po prog czy luteinę?
 
reklama
Do góry