reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Miałaś już usg?
tak, w 4+5 ze względu na wcześniejsze CC. Musiałam sprawdzić czy pęcherzyk jest w dobrym miejscu.
Uświadomcie mnie pliz co to znaczy 6+0 🙉🙈🙊
To znaczy, że skończyłam 6 tydzień ciąży i rozpoczęłam 7. Ciążę ogólnie oznacza się tygodniami bo jest łatwiej i wiele rzeczy dzieje w odpowiednim etapie. Oznaczasz skończony tydzień i rozpoczęte dni kolejnego tygodnia.
 
Ogromny ból piersi (zaczęłam spać w topie) i kłucie w podbrzuszu. Dziś 6+0.
Oj ja też już poznałam ten patent spania w topie 🙈 podbrzusze też jeszcze chwilami czuje, ale chyba trochę mniej niż na początku. Zaczynam też czuć delikatne mdlosci, ale to chwilami. Z jednej strony bym coś jadła cały czas, z drugiej strony na malo rzeczy mam ochotę 🙈 w piątek mam usg i jestem ciekawa, czy będzie coś widać 😊 u mnie 5+4 :)
 
Oj ja też już poznałam ten patent spania w topie 🙈 podbrzusze też jeszcze chwilami czuje, ale chyba trochę mniej niż na początku. Zaczynam też czuć delikatne mdlosci, ale to chwilami. Z jednej strony bym coś jadła cały czas, z drugiej strony na malo rzeczy mam ochotę 🙈 w piątek mam usg i jestem ciekawa, czy będzie coś widać 😊 u mnie 5+4 :)
Trzymam kciuki ! I czekam na dobrą nowinę
 
Dziewczyny jak tam samopoczucie? Jakieś dolegliwości?:)
Ja mam wszystkie chyba możliwe 🙈 od zmęczenia przez bolesne piersi po mdłości niestety zajmujące coraz większe ilości dnia 🙈 udało mi się upolować na jutro termin do ginekologa zobaczymy co tam się dzieje bo drugi dzień już plamie... Niby kawa z mlekiem mało obfite ale jednak przy poprzedniej ciąży nie miałam plamień a tu początek i już jakieś kwiatki zwłaszcza że krótko po CC to aż strach się bać 🙄
 
U mnie pieczenie i ból piersi, mam wrażenie że stały się cięższe. To moja 4 ciąża i pierwszy raz tak silnie odczuwam ten ból 🤣 mam nadzieję że nie będę mieć mdłości bo w żadnej z poprzednich ciąż nie miałam. Dziś 4+6. 14 kwietnia wizyta i zobaczymy co się dzieje
 
Ja mam wszystkie chyba możliwe 🙈 od zmęczenia przez bolesne piersi po mdłości niestety zajmujące coraz większe ilości dnia 🙈 udało mi się upolować na jutro termin do ginekologa zobaczymy co tam się dzieje bo drugi dzień już plamie... Niby kawa z mlekiem mało obfite ale jednak przy poprzedniej ciąży nie miałam plamień a tu początek i już jakieś kwiatki zwłaszcza że krótko po CC to aż strach się bać 🙄
lepiej pójść i sprawdzić. Jednak pół roku po CC to nie przelewki a trzeba mieć teraz pod kontrolą i dziecko i bliznę.
 
reklama
W którym tygodniu ciąży wybieracie się na pierwszą wizytę do lekarza? Ja mam wizytę zaplanowana za 1.5 tyg, będzie to prawie 7 tydzień a Wy?
 
Do góry