reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

reklama
Nie martw się na zapas, ja według om byłam na wizycie w 7+1 i też nie było nic widac , oczywiście spanikowana zasypywalam na forum pytaniami, czytałam setki stron w internecie i zamartwiałam się ciągle a wczoraj na usg okazało się że ciaza młodsza o półtora tygodnia i dopiero teraz pokazał się zarodek z bijącym serduszkiem. Sprawdź może bete, dziewczyny mnie wtedy tutaj uspokoiły że dopiero ponad 10000 albo i więcej powinno być coś widac .
A cykle były regularne ? Pęcherzyk miałam 22 mm lekarka coś tam zmierzyła co ma crl 3,6 mm ale powiedziała ze nie wie czy to zarodek
 
A cykle były regularne ? Pęcherzyk miałam 22 mm lekarka coś tam zmierzyła co ma crl 3,6 mm ale powiedziała ze nie wie czy to zarodek
Cykle mam bardzo regularne dlatego też byłam spanikowana, tym bardziej że byłam juz w ciazy która niestety poroniłam i wtedy zarodek pokazał się bardzo szybko bo w 5+6 było już serduszko . Poczekaj do następnej wizyty , skoro lekarz zrobil wymiary to coś musi być, może ma kiepski sprzęt poprostu
 
reklama
Ach aż się zmartwiłam na to "żegnam"! Uff dobrze że tylko w kontekście zmiany wątków :)
Ja tak samo! x
Ja już po wizycie i się żegnam.
Franek ma już 2 cm ale termin napewno na listopad (będzie kolejna CC) więc idę tam się rozgościć. Za was trzymam kciuki - @Owulacja i @pluto_nova rozkręccie wątek i niech wam się dobrze wsyztsko chowa i układa 😍😍😍
Nie strasz kobieto! Jak przeczytałam te pierwsze słowa to zawał hah :D
Wszystkiego dobrego😍😍
 
Do góry