reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2023 🎅

Ja też bankuję krew pępowinową i sznur pępowiny. Nazywa się to bodajże pakiet błękitny. Sama się odezwałam do banku i zapytałam o warunki itp. Opłacam pakiet co miesiąc, bo tak mi wygodnie, ale można też z góry. Tak naprawdę koszt przechowywania miesięcznego krwi i sznura zamyka się w 60-70 zł już przy przechowaniu, poza ceną samego zestawu pobraniowego. Akurat dla nas ten koszt jest akceptowalny.
A powiedz mi jak się banuje ta krew to po roku płacisz już cały czas to 60-70 zł co miesiąc przez cały czas dotąd aż nie będzie to wykorzystane tak?
 
reklama
A powiedz mi jak się banuje ta krew to po roku płacisz już cały czas to 60-70 zł co miesiąc przez cały czas dotąd aż nie będzie to wykorzystane tak?
Tak, dokładnie to teraz jest 63 zł co miesiąc, przez cały okres przechowywania materiału (sznur + krew). Za przechowywanie samej krwi pępowinowej jest troszkę mniej
 
Hej kobitki, mam pytanie jakie badania z krwi i moczu zostały wam zlecone po założeniu karty ciąży? Ja chodzę prywatnie do ginekologa więc wyniki tez będę robiła prywatnie i chciałam mniej więcej się dowiedzieć cenowo jak będzie to wyglądało.
 
HIV hcv różyczka toxoplazmowa morfologia badanie ogólne moczu kiła - tyle pamiętam że było ale to jeszcze przed założeniem karty ciąży na pierwszej wizycie
EDIT a jeszcze grupa krwi
 
reklama

Podobne tematy

Do góry